Sözcü Plus Giriş

Arka Sokaklar dizisinin Kanal D’de son bölümü bu akşam! (sezon finali)

Arka Sokaklar bu akşam sezon finali yaptıkran sonra yeni sezonda yeni bir kanalda devam edecek! Peki Arka Sokaklar sezon finalinde neler olacak?

15:45 -
Arka Sokaklar dizisinin Kanal D’de son bölümü bu akşam! (sezon finali)

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar 376. bölümü ile Cuma akşamı final yapacağına dair haberler yapılmıştı. Dizinin yapımcısı Erler Film yaptığı açıklamada Arka Sokaklar’ın sezon finali yapacağını yeni sezona ise yeni bir kanalda devam edeceğini açıkladı. Peki Arka Sokaklar sezon final bölümünde izleyicileri neler bekliyor.

Arka Sokaklar final bölümünde Engin'in vedası şerefine Rıza tüm ekibi ve aileleri evde mangal partisine davet edecek. Hüsnü bir kamyon parkındaki kavga ihbarına gidecek ki kavga eden kamyoncuların arasında Aslı'nın babası Şükrü'nün de olduğunu görünce şaşıracak. Kamyoncuları toparlayıp karakola gidecek.

Makbule, karakola gelerek ortalığı birbirine katacak ve Şükrü'ye çantasıyla girişecek. Gördükleri karşısında Hüsnü’nün nutku tutulacak ki Şükrü'nün durumuna acıyıp onu eve götüecek. Suat, Nazike ve çocuklar karşılarında Aslı'nın babasını görünce şok olacaklar.

Kanal değişiliği haberi sürpriz yapan Arka Sokaklar dizisinin sezon finalini bu akşam internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde (20.00) Kanal D’nin canlı yayını internetten takip edebilir; dizinin bitiminden sonra da Arka Sokaklar dizi sayfasından 2. bölümün full videosuna ulaşabilirsiniz.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more