Sözcü Plus Giriş

Arka Sokaklar final yapmayacak yeni bir kanalda devam edecek!

Erler Film, 9 sezondur yayında olan Arka Sokaklar dizisinin final yapacağı haberini yalanladı ve dizinin yeni bir kanalda devam edeceğini açıkladı.

15:51 -
Arka Sokaklar final yapmayacak yeni bir kanalda devam edecek!

Türkiye’nin en uzun (9 sezon) dizilerinen biri olan Arka Sokaklar’ın sezon finali yapması beklernirken final yapacağı haberi şaşırtmıştı. Dizinin yapımcısı Erler filmden konuyla ilgili bir açıklama geldi ve haberi dizisi kanal değiştiriyor! Hatta yapımcı firma sevilen oyuncuların diziye devam edeceğini ve kadroya yeni oyuncuların da katılacağını açıkladı.,

ERLER FİLM’DEN ARKA SOKAKLAR AÇIKLAMASI

“Son bir kaç gün içinde medyada Arka Sokaklar dizisinin final yapacağı yazılıp konuşulmaktadır. Arka sokaklar önümüzdeki sezonda başka bir televizyon kanalında yayına devam edecektir.

Dizinin çok sevilen kahramanları şevket çoruh, zafer ergin, özgür ozan, alp korkmaz, figen evren, özlem çınar, dizinin çocukları (şimdi gençleri) ile, dizinin yönetmeni, yardımcıları, teknik ekiplerle eksiksiz yoluna devam edecektir. Ayrıca diziye yeni katılacak önemli sanatçılar vardır. Macera – komedi tarzındaki dizimiz yeniliklerle büyük beğeni kazanacaktır.

Erler Film”

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİ BU AKŞAM KANAL D’DE

Kanal değişiliği haberi sürpriz yapan Arka Sokaklar dizisinin sezon finalini bu akşam internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde (20.00) Kanal D’nin canlı yayını internetten takip edebilir; dizinin bitiminden sonra da Arka Sokaklar dizi sayfasından 2. bölümün full videosuna ulaşabilirsiniz.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more