Sözcü Plus Giriş

Aşk Yeniden 16. bölüm fragmanı çıktı: Yeni bölümde herkes Rize’de!

Aşk Yeniden yeni bölümde Zeynep'in ailesi ve FAtih'in ailesi artı gençler Rize'de çay hasadına gidiyor. İşte Aşk Yeniden 16. bölüm fragmanı ve özeti...

Güncellenme: 11:27, 20/05/2015
Aşk Yeniden 16. bölüm fragmanı çıktı: Yeni bölümde herkes Rize’de!

Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanı ve özeti izleyicilerle paylaşıldı. 26 Mayıs’ta ekrana gelecek Aşk Yeniden 16. bölümde herkes Rize’ye çay hasadına gidecek. Dizinin bu bölümünde Karadeniz’in doğasından pek çok güzel görüntü sunacak ve tabii macera peşine düşen gençler başlarını belaya sokacaklar. Aşk Yeniden yeni bölümde dananın kuyruğu ise Zeynep’in annesi de Rize’ye gelince kopacak!

AŞK YENİDEN 16. BÖLÜM ÖZETİ

Bu hafta herkes soluğu Rize'de alacak. Karadeniz'in eşsiz doğası daha ilk andan itibaren hepsini büyüler. Şekercizadeler için yayla yaşantısı başta güç ve anlaşılmaz görünse de kısa zamanda Mukaddes dâhil hepsi yeşilin büyüsüne kapılackalar.

Şevket Reis, dünürlerine memleketini gezdirip yetiştiği kültürü öğretmeye çalışırken Zeynep ve Fatih'in öncülük ettikleri genç ekip de macera peşinde koşacka. Rize keşfi ve eğlence faslından sonra hepsi Rize'ye asıl geliş amaçları olan çay toplama işine girişecekler. Başta Şevket ve Fehmi olmak üzere Şekercizadeler ve Taşkınlar artık orta yolu bulmuş, anlaşmaya başlayacaklar. Bu büyük aile için nihayet her şey yoluna girmiş gibi görünürken Kara Meryem'in memleketiyle vedalaşmak üzere Rize'ye gelişi yeni bir krize yol açacak!