Sözcü Plus Giriş

Aşk Yeniden 5. bölümdeki nikah ortalığı karıştırdı! + Aşk Yeniden 6. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden 5. bölümde Fatih ile Zeynep'in nikahı Şekercizade malikanesini alt üst etti. İşte Aşk Yeniden 5. bölüm ve Aşk Yeniden 6. bölüm fragmanı...

Güncellenme: 13:05, 11/03/2015
Aşk Yeniden 5. bölümdeki nikah ortalığı karıştırdı! + Aşk Yeniden 6. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden dizisinin yeni bölümünde Şevket, Fatih ile Zeynep’in nikah kıymasını istedi ki bu nikah erkek tarafını şaşkına çevirdi ve ortalık karıştı! Fatih ile Zeynep arasındaki kimya Aşk Yeniden yeni bölümde daha da belirgin oldu ama Zeynep ve Fatih için zorlu günlerin kapıda olduğu anlaşıldı… Mukaddes Zeynep’in tüm sırlarını bilen Fadik ile tanıştı. İşte Aşk Yeniden 5. yeni bölüm video bağlantısı, Aşk Yeniden 6. bölüm fragmanı…

AŞK YENİDEN DİZİSİNİN 5. BÖLÜM ÖZETİ

Şevket'in zoruyla kıyılan nikah Şekercizade malikanesinde bomba etkisi yaratır. Orhan'ı Şekercizadelere içgüveysi olarak bırakan Şevket, Fatih ve Zeynep'i kendi evine alır. Fatih bundan sonra derin Şevket'in teknesinde miçoluk yapacak, tayfayla birlikte balığa çıkacaktır.

Orhan'sa Fehmi ve Mukaddes'in zulmü altında malikane de hayatta kalma savaşına girişmiştir. “Dostunu kendine yakın tut düşmanını daha da yakın” diyerek yeni planlar peşinde olan Mukaddes, Fatih'i görmek bahanesiyle Şevket'in evine gider. Bu gidiş Mukaddes'i önce dedikodu lobisiyle, sonra da Zeynep'in çocukluk arkadaşı, sırdaşı Fadik'le tanıştırır. Fadik ve Mukaddes'in tanışması Zeynep ve Fatih'i daha da zora sokacak günlerin habercisidir. Çünkü Fadik Zeynep'le ilgili tüm gerçeği bilen tek kişidir.

Aşk Yeniden 6. bölüm fragmanı:

AŞK YENİDEN İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Aşk Yeniden dizisinin TV yayını kaçırdıysanız veya son bölümü bir daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Aşk Yeniden 5. bölümü izlemek için tıklayınız

Yayınlanma Tarihi:14:36,