Sözcü Plus Giriş

Aşk Yeniden 7. bölüm fragmanı: Zeynep, Ertan’la buluşacak!

Aşk Yeniden 7. bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı ve Ertan'ın gelişi ile Zeynep'in kafası karışacak! Peki Fatih Aşk Yeniden yeni bölümde ne yapacak?

Güncellenme: 11:33, 19/03/2015
Aşk Yeniden 7. bölüm fragmanı: Zeynep, Ertan’la buluşacak!

Aşk Yeniden 7. bölüm 24 Mart Salı akşamı ekrana gelecek ve FOX TV Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanı ve özetini izleyicilerle paylaştı. Aşk Yeniden 7. bölüm fragmanı gösteriyor ki Fatih, Zeynep’i fena kıskanacak çünkü Zeynep, Ertan ile görüşmek isteyecek. Ertan, Zeynep’i geri kazanmak istiyor ve bu da Zeynep’in kafasını karıştıracak! Peki Zeynep’in kalbi hangi yöne dönecek? Fatih nasıl tepki gösterecek? İşte dizinin yeni bölümünden ipuçları ve Aşk Yeniden 7. bölüm fragmanı…

AŞK YENİDEN DİZİSİNİN 7. BÖLÜM ÖZETİ

Ertan'ın döndüğü haberi Fatih ve Zeynep'in balayını yarıda kesmelerine sebep olur. Zeynep vakit kaybetmeden Ertan'la buluşmak ve hayatında ona yer olmadığını söylemek istemektedir. Fatih'se bu buluşmaya Zeynep'i yalnız göndermemekte kararlıdır.

Kafası karışan Zeynep, Fatih'e yalnız kalmak istediğini söyleyerek bir süre malikaneden ayrılır. Zeynep'in gidişi Fatih'i öylesine etkilemiştir ki, kendini Mete'ye Zeynep'i ve yaşadıkları şeyleri anlatırken bulur. Mete de artık sırrı bilen kişilerden biridir. Gülsüm Hanım şirketi satın almak isteyen Meryem'i öğrenir ve onu malikaneye davet eder.