Sözcü Plus Giriş

Aşk Yeniden son bölüm ile Aşk Yeniden 14. bölüm fragmanı çıktı!

Aşk Yeniden son bölüm eğlenceli bir bölüm ile izleyicileri ekran başına topladı. İşte bu bölümden detaylar ve Aşk Yeniden 14. yeni bölüm fragmanı...

Güncellenme: 09:13, 06/05/2015
Aşk Yeniden son bölüm ile Aşk Yeniden 14. bölüm fragmanı çıktı!

Fox TV’nin sevilen dizilerinden Aşk Yeniden dün akşam yine eğlenceli bir bölüm ile ekrana geldi ve akabinde Aşk Yeniden 14. yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. Aşk Yeniden son bölümSelim’in ilk adımlarına sahne oldu. Selim’in ilk kez yürümesi mutlulukla karşılandı. Bunun dşında Fadik bir pasta krizi yaşadı ama izleyicilerin de katıldığı gibi Fadik yarışma için 10 numara bir pasta hazırladı. İşte dizinin son bölümünden detaylar ve merak edenler için Aşk Yeniden 14. bölümden ilk görüntüler…

SOSYAL MEDYADA AŞK YENİDEN SON BÖLÜM

Dizi bu haftada izleyicilerden olumlu yorumlar aldı. Her hafta beğeni ile izlenen Aşk Yeniden dizisinin bu haftaki bölümünde özellikle Selim’in ilk adımlarını attığı sahne çok beğenildi. Bu sahnede ilgi çekmeye çalışan Mukaddes’in yerde kalması herkesi güldürdü.

AŞK YENİDEN 13. BÖLÜMDE OLANLAR

Fatih, Zeynep ve diğerleri mültecileri de tekneye alarak adadan ayrıldılar ancak teknelerinde mültecilerin bulunması nedeniyle yanlış anlaşıldılar ve insan kaçakçılığı suçundan göz altına alındılar Polisin, Şevket Reis'in evine gitmesiyle durumdan haberdar olan aileler, çocuklarının bulunduğuna sevinemeden bu kez de nezaret yolu gözlediler. Neyseki mültecilerin ifadeleri sonrası herkes rahat bir nefes aldı ama tabii bu olay basına bir skandal olarak yansıdı. Fadik ablasının pasta yarışması mektubunu çöpe attığını fark etti ama ancak pastqa yarışmasının olduğu günün sabahında. Alelacele Fadik için güçler birleştirildi ve pasta yapma işine girişildi! Ayrıca Selim ilk adımlarını attı.

AŞK YENİDEN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Önümüzdeki hafta dizide olacaklara dair ilk ipuçları Aşk Yeniden 14. bölüm fragmanında… Aşk Yeniden yeni bölümde Fatih Meryem hanım ile Zeynep’in babasını basacak. Ayrıca Zeynep’in babası ise Ertan ile tanışacak ki tabii Bu Zeynep ile Fatih’in paniklemesine yol açacak! İşte Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanı: