Sözcü Plus Giriş

Aşk Zamanı 4. bölüm fragmanı: Mektubu kim yazdı?

Aşk Zamanı 4. bölüm fragmanı yayımlandı ve yeni bölümde mektup krizi patlak verecek. Kızlardan birine mektup yazan kişi kim?

Güncellenme: 10:29, 17/07/2015
Aşk Zamanı 4. bölüm fragmanı: Mektubu kim yazdı?

Aşk Zamanı 4. bölümde mektup krizi patlak verecek. Aşk Zamanı 4. bölüm fragmanı son bölümün akabinde izleyicilerle paylaşıldı ve 23 Temmuz’da yayımlanacak yeni bölümden ilk görüntüler ve ipuçları ortaya çıktı. Orhan yeni bölümde 2 şeye kızacak.

Fragmana bakılırsa Orhan Aşk Zamanı yeni bölümde kızlardan birine gelen isimsiz mektuba oldukça sinirlenecek ve mektubu yazanı bulmaya çalışacak ki mektup meselesi herkesin diline düşecek. Ayrıca Orhan sözünü çiğnediği için Sema’yı haşlayacak. Aşk Zamanı 4. bölüm fragmanı Sema bu zor durumdayken Fikret’e sığınacağını gösteriyor.

Orhan ile Deniz arasında da yakınlaşma bu bölümde daha da belirgin olacağa benziyor ki bu yakınlaşma Deniz’in oğlu dahil başkalarının da dikkatini çekecek.

Aşk Zamanı 4. bölümde kızlardan birine bir aşk mektubu gelecek

Sema’nın babasından habersiz İstanbul yollarına düştüğü Aşk Zamanı 3. bölümü bilgisayarınızdan veya tabletinizden izlemek için buradan dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.