Asla Vazgeçmem 3. bölüm fragmanı: Nur bakıcı olacak!

Asla Vazgeçmem 3. bölüm fragmanı çıktı. İşte dizinin Asla Vazgeçmem yeni bölümden ilk detaylar ve karçıdanlar için 2. bölümü izleme kaynakları...

Asla Vazgeçmem 3. bölüm fragmanı: Nur bakıcı olacak!

Asla Vazgeçmem 2. bölüm dün yayımlandı ve akabinde Asla Vazgeçmem 3. bölüm fragmanı da yayımlandı. 26 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelecek Asla Vazgeçmem 3. bölümde Nur evlendiği adamın evinde bakıcı olacak. İclal, Nur’un kim olduğunu sorduğunda Yiğit annesi onun için bakıcı diyecek. Kozan çiftliğinde iyice karmaşık bir hale gelen bu düğüm nasıl çözülecek! İclal’in uyanması sonrasında patlak veren kriz yeni bir boyut kazanacak. İşte Asla Vazgeçmem 3. bölüm fragmanı:

ASLA VAZGEÇMEM DİZİSİNİN 2. BÖLÜM ÖZETİ

İclal'in üç yıllık uykusundan uyanması Kozan Çiftliği'ni altüst eder. İnanılmaz gerçekle yüzleşen Nur hayatının en mutlu gecesinde kabusu yaşarken, şok evlilikle neye uğradığını şaşıran Aytül için ise kabus yerini kızına kavuşma mutluluğuna bırakır. Şimdiye kadar ipleri hiç elinden bırakmamış Yiğit ise kaderin bu inanılmaz oyunuyla hayatında ilk kez çaresizliği yaşar.

Nur ve Yiğit'in büyük yüzleşmesiyle çiftlikte yer yerinden oynar. İclal'in sağlık durumu, büyük baskı altında olan Yiğit'in elini kolunu bağlasa da Yiğit aşktan vazgeçemez, Nur'u kaybetmemek için elinden geleni yapar. Hayatının en büyük ihanetini yaşadığına inanan Nur ise Yiğit'ten ayrılmaya kararlıdır.

İNTERNETTEN ASLA VAZGEÇMEM İZLEME KAYNAKLARI

Asla Vazgeçmem dizisinin 2.bölümünün TV yayınını kaçırdıysanız veya İclal’in uyanışı ile her şeyin değiştiği bu bölümü yeniden izemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Asla Vazgeçmem 2. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...