Sözcü Plus Giriş

ATV’de yeni dizi! Racon: Ailem İçin bu akşam başlıyor!

ATV'nin yeni dizisi Racon: Ailem için bu akşam ATV'de 1. bölümü ile ekrana merhaba diyor. İşte Racon: Ailem İçin dizisinin karakterleri ve oyuncuları...

Güncellenme: 14:09, 10/03/2015
ATV’de yeni dizi! Racon: Ailem İçin bu akşam başlıyor!

Mehmet Aslantuğ yine ATV’de yayımlanan bir dizi ile ekrana dönüyor. Racon: Ailem İçin 1. bölüm bu akşam saat 20.00’da ATV’de ekrana geliyor. Racon: Ailem İçin güçlü kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizide Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Mehmet Aslantuğ adaleti sağlamak için  hayatını ve canını ortaya koyan bir adamı canlandırıyor. İşte Racon: Ailem İçin dizisinin oyuncuları ve karakterleri…

RACON: AİLEM İÇİN OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Mehmet Aslantuğ (Kenan Korhan)
Mahallenin ‘Kenan’ abisi, 40’lı yaşlarının sonunda, kendi doğruları, hatta sadece doğru bildikleri için ölmeye hazır bir adam. Adil, kararlı ve otoriter ‘Kenan’, ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapıyor. Ancak parçalanmış ailesini bir arada tutmak sandığından da zor olacak.

Hande Doğandemir (Yağmur Korhan)
Kenan Korhan’ın  kızı Yağmur Korhan doğduğu ve büyüdüğü yeri çok seven bir mimardır. Yağmur, içinde bulunduğu dünyadan uzaklaşıp kendisine yeni bir hayat kuracak kadar güçlü ve dişli bir kadın.

Sezin Akbaşoğulları (Sedef Ercan)
Meraklı, neşeli, gezgin, özgür ruhlu ve korumacı bir karakter olan Sedef uzun süre önce ayrıldığı mahallesine dönmek zorunda kalacak.

Seçkin Özdemir (Adnan Korhan)
Kenan’ın hırslı ve kıskanç oğlu Adnan Korhan tehlikeli bir ortamda yetişmiş. Korhan, hareketlerinin ve sözlerinin etrafındakilerde bıraktığı etkiyle birlikte ne kadar güçlü olduğunu keşfediyor. Adnan,  ters ve tehlikeli bir adam.

Sarp Akkaya (Recep Güldağ)
Hurda Recep lakaplı Recep Güldağ haklı sebeplerle hareket eden farklı bir karakter.

Ekin Türkmen (Zerrin Saygın)
Fettan, çekici ve kurnaz bir kadın olan Zerrin Saygın, Recep için çalışıyor. Zerrin, birinin hayatına girmeye karar verdiyse giren ama yetinmeyen, o hayatı avucunun içine alan bir kadın.

Barış Arduç (Tekin Akan)
Ailesini küçük yaşta kaybeden Kenanın manevi oğlu Tekin Akan sonradan edindiği ailesini kaybetmemek adına gözünü kırpmadan her şeyi yapabilecek, cesur ve zeki bir adam.

Tomris İncer (Nisa Korhan)
Hakim Bey’in hanımı… Hakim Bey’e hâlâ aşık bir kadın. Manevi yönü güçlü olan Nisa Hanım, Mevlana’nın “Her canlının ölümü tadacağı ama bazılarının hayatı tadacağını öğrendim” sözünü hatırlatan bir kadın.

RACON: AİLEM İÇİN DİZİSİNİ İNTERNETTEN İZLEME KAYNAKLARI

Racon: Ailem İçin dizisini bu akşam saat 20.00’da televizyonda ATV’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile ATV’nin canlı yayına erişebilirsiniz.

Racon: Ailem İçin 1. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayını