Bedel 3. bölüm: Vedat ile Ali’nin rezilliği nelere yol açacak?

ATV'nin yeni dizisi Bedel 3. bölümü ile bu akşam devam ediyor. Bedel yeni bölümde Vedat ve Ali yaptıklarının bedelini ödeyecekler mi?

Bedel 3. bölüm: Vedat ile Ali’nin rezilliği nelere yol açacak?

Bedel dizisi bu akşam 3. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. ATV’nin yeni dizisinin bu haftaki bölümünde Vedat ile Ali’nin yedikleri halttın sonuçlarını göreceğiz. Yaptıkları şey Begüm’ü yıkacak! Vedat’ı bir kalemde silecek olan Bagüm, Ali’den de bunu hesabını sormaya niyetli. İşte Bedel dizisinin yeni bölüm özeti, fragmanı ve diziyi internetten izleyecekler için kaynaklar…

BEDEL 3. BÖLÜM ÖZETİ:

Vedat ve Ali’nin kendisini kumar masasında ortaya sürdüklerini öğrenen Begüm, büyük bir yıkım yaşar. Onuru, gururu, namusu geçmişte ölesiye sevdiği adam ve kocası tarafından yerle bir edilmiştir. Hemen o gece Vedat’ı terk eden Begüm, Ali’den de bu kirli oyunun hesabını soracaktır.

Olanlardan sonra Begüm’ü ebediyen kaybedebileceğini bilen Vedat, annesi Naciye’nin bütün karşı çıkışlarına rağmen Begüm’ün peşine düşerken Ali, Begüm’ü içine soktuğu durumdan dolayı vicdan azabı çekmektedir. Begüm’den haber almak için çırpınan Ali, istediği bilgiyi hiç ummadığı birinden öğrenecektir. Öte yandan yaşanan rezillikten sonra soğukkanlı kalmaya çalışan Sami’nin tek düşüncesi ailesini korumaktır. Ancak Sami, bomba bir haberle bir kez daha sarsılır.

İNTERNETTEN BEDEL İZLEME KAYNAKLARI

Bedel dizisini bu akşam saat 20.00’da televizyonda ATV”den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile ATV’nin canlı yayına erişebilirsiniz.

Bedel 3. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız  

Bedel dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Bedel 3. bölümü yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız

Loading...