Bedel 4. bölüm: Begüm ve Ali’nin sahnesi hüzünlendirdi!

Bu hafta Bedel 4. bölüm hüzünlü sahneleri ile izleyicileri duygulandırdı. Begüm, yaralı Ali'nin sözleri ile Bedel yeni bölümde gözyaşlarına boğuldu.

Bedel 4. bölüm: Begüm ve Ali’nin sahnesi hüzünlendirdi!

Bedel son bölüm 19 Şubat akşamı izleyicilerle buluştu. Bedel dizisinin izleyicileri dün akşam duygusal bir bölüm izledi. Ali’nin yarası ağırdı ve Begüm ne yapacağını bilemedi. Bir de üstüne üstlük bu kurşun yarasının sebebi de Begüm’dü. Bedel 4. bölümde Ali, başucundaki Begüm’e “Benim bekleyecektin.” deyince Begüm gözyaşlarına boğuldu. Ali ile Begüm arasında bu duygusal anlar yaşanırken Vedat, Begüm’ün peşindeydi…

BEDEL DİZİSİNİN 4. BÖLÜM ÖZETİ:

Ali, Begüm’ün neden olduğu kurşun yarası nedeniyle kötü durumdadır. Begüm ona nasıl yardım edeceğini bilemez. Vedat ise iz üstündedir. Ne yapıp edip Begüm’ü bulacak ve eve geri getirecektir. Begüm’ün gidişiyle biraz olsun rahatlayan Nazan, Vedat’ın Begüm’ün peşinden gitmesini engellemek için yeni bir oyun dener. Amacına adım adım yaklaştığını düşünen Nazan’ı kötü bir sürpriz beklemektedir.

Ali ve Begüm’ün bir arada olduklarından şüphelenen Gönül ise, İrem’i sıkıştırır ancak İrem hiçbir şey söylemez. İstediği bilgiyi bir tesadüf sonucu öğrenen Gönül, hemen sonrasında Vedat’la karşı karşıya gelir. Gönül’le ilgili büyük sır ortaya çıkmak üzeredir. Bu arada internette yayınlanan haber nedeniyle diken üstünde olan Sami, ailenin isminin bir skandala karışmasını engellemek için bütün hamlelerini yapar. Sami’nin çabalarını yetersiz bulan Naciye, ipleri eline alır.

İNTERNETTEN BEDEL İZLEME KAYNAKLARI

Bedel dizisinin yeni bölümünün TV yayınını kaçırdıysanız veya bu duygusal bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Bedel 4. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...