Bedel son bölüm: Begüm, Vedat’tan kurtulamıyor (5. bölüm)

Bedel son bölümde Begüm evliliğin bittiğini söylese de Vedat'ın onu bırakmaya niyeti yok. Bedel 5. bölümde Begün Vedat'tan neler çekti?

Bedel son bölüm: Begüm, Vedat’tan kurtulamıyor (5. bölüm)

Bedel son bölüm dün akşam ATV’de ekrana geldi ve dizinin takipçileri Begüm ile Vedat arasındaki krizin iyice tırmanmasına şahit oldular. Begüm bu evliliğin artık bittiğini açık açık ifade etse de Vedat’ın Begüm’ün yakasını bırakmaya hiç niyeti yok.  Ali, Vedat’ın Begüm’e yaptıklarını öğrenince adeta çıldıracak. İşte Bedel son bölümden detaylar ve dizi izleme bağlantısı…

BEDEL DİZİSİNİN 5. BÖLÜM ÖZETİ:

Begüm’ün yeniden Vedat’a dönmesi, Ali’yi allak bullak etmiştir. Bu işte bir bit yeniği olduğunu düşünür. İrem’den bir şeyler öğrenmeye çalışır. Begüm’ün başına gelenleri öğrendiğinde çılgına döner. Soluğu Sami’nin yanında alan Ali, elindeki büyük kozu masaya sürer. Vedat ise yine bir zafer kazandığını düşünmektedir. Her şeye rağmen Begüm’ü yanında tutmayı başarmıştır.

Evde hapis hayatı yaşamaya başlayan Begüm, bu evliliğin bittiğini bir türlü Vedat’a kabul ettiremez. Çaresiz kalan Begüm, kendisi için tek bir çıkış yolu olduğunu düşünür. Begüm’ün başına gelenler, anne ve babasının boşanma konusundaki ısrarı Vedat’ı bir karar noktasına getirecektir. Ancak Vedat’ın Begüm’den vazgeçmesi öyle kolay olmayacaktır.

İNTERNETTEN BEDEL İZLEME KAYNAKLARI

Bedel 5. bölümü kaçırdıysanız veya Begüm ile Vedat krizinin zirve yaptığı bu bölümü bir kez daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Bedel 5. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...