Sözcü Plus Giriş
GALERİ "Benim yarım gitti" 8 Mayıs 2015 11:59
1 19 Nisan'da hastaneye yatan Zeki Alasya diyabet hastalığı nedeniyle yattığı hastanede ciğerlerinde kist olduğunu öğrendi. O zamandan bu yana tedavisi sürdürülen başarılı tiyatrocu ne yazık ki bugün aramızdan ayrıldı. İşte ünlü ismin vefatının ardından söylenenler...
2 Benim Yarım gitti. Zeki hayatı boyunca pek çok işle uğraştı. Tabelacılık da yaptı ama her işi hakkıyla ve en güzel şekilde yaptı. Şimdiye kadar hep birbirimizden ayrıldığımıza dair iddialar dillendirildi. Biz bu iddiaların aksine hiç ayrılmamıştık ama şimdi ayrıldık. Birileri belki bir yerlerine kına yakabilir.
3 Ben her şeyden evvel bir insan olarak kardeşimi kaybettiğim için çok üzgünüm. Geçen hafta iyi görmemiştim onu. Durumu iyi değildi karaciğerinin hem önünde hem arkasında kist vardı devekuşu kabareden herkesin başı sağolsun herkese elini uzatır yardım ederdi çok kötü oldu.
4 Zeki dünyaya güzel gözlerle bakan bir insandı. Belki de o yüzden kendisine ölümü yakıştıramıyorum. Zeki ve Metin’le birlikte Devekuşu kabare zamanında hayatımın en güzel yıllarını geçirdim. O eşimin vefatı zamanında da bana çok yardımcı olmuştu. Hastaneye kaldırıldığını öğrendiğim zaman ona bir şey olmaz diye düşündüm açıkçası hafife almıştım bu haberi. Zeki ölümü konduramadığım insanlardan biriydi.
5
6
7
8
9
10
11
12