Sözcü Plus Giriş
GALERİ Beren'in gala kıyafeti 12 Şubat 2015 08:08
1 aşrollerini Settar Tanrıöğen, Caner Özyurtlu, Ozan Özcan ve Esra Dermancıoğlu’nun paylaştığı Hayalet Dayı sinema filminin galası Taksim Atlas Sinemaları’nda yapıldı. SOZCU / Mustafa DERYAHAN
2 Çok farklı bir komedi anlayışıyla izleyicinin karşısına çıkacak olan Hayalet Dayı galasına arasında Beren Saat, Ezgi Mola, Gupse Özay gibi birçok ünlü sima katıldı. Bekar evine çıkan 2 gencin evde bir hayaletle yaşamak zorunda kalmasıyla ortaya çıkan komedi filmi 13 Şubat’ta seyircilerinin karşısına çıkacak.
3 Taksim Atlas Sinemaları’nda yapılan galaya yürüyerek geldiği için çok üşüdüğünü belirten Gupse Özay, “buraya da araba girmiyor. Bu ne biçim yer be” diye sitem etti. Çektiği sinema filminin ardından kendisini iyice bu işlere adadığını sözlerine ekleyen Özay, “ikincisini çekmek istiyorum. Sürekli senaryo yazıyorum. Bu işe kendimi verdim iyice ve artık Youtube’de de bir kanal kurdum orada da kısa filmler yapıyorum” dedi. Yalan Dünya dizisinden ekip arkadaşlarını da bir daha ki filminde oynatmak ister misiniz? Sorusuna “ancak maliyetlerinden korkuyorum” diye espri yapan Gupse Özay “Yalan Dünya’ya benzetilir diye korkumuz var o yüzden yoksa onlar benim kardeşlerim tabiki isterim onlarla beraber filmde yer almayı” diyerek sözlerini noktaladı.
4 Galada çok cesur bir elbise tercihi yapan Yenge lakaplı Esra Dermancıoğlu’nun etek yırtmacından görüntülenen bacak dekoltesi tüm bakışları üzerine çekti.
5 Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde yengesi rolünde oynayan yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu’nu aratmayacak bir frikikte Beren Saat’ten geldi. Saat giydiği mini eteğin yanı sıra gömleğinin de düğmelerini açınca yürek hoplattı.
6 Beren Saat: Esra’nın filmini izleyeceğim için çok heyecanlıyım, eminim ki eğlenceli bir film izleyeceğiz.
7 Fragmanını gördüm çok merak ettim. Belçim’in galasıda çok soğuktu. Esra’nın ki de öyle çok üşüdük buraya gelene kadar dedi.
8 Kenan Doğulu sorularına kahkaha atan Saat evet Kenan’sız geldi diye yazarsınız artık diyerek gazetecilere takıldı.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20