Beş Kardeş 7. bölümde Aziz’i hapisten kurtarma operasyonu

Beş Kardeş 7. bölümde Aziz'i hapishaneden kurtarmak için harekete geçiliyor.

Beş Kardeş 7. bölümde Aziz’i hapisten kurtarma operasyonu

Verdiği aradan sonra yaz sezonu ile geri dönen Beş Kardeş dizisi bu akşam 7. bölümü ile devam ediyor. Beş Kardeş yeni bölümde Fahriye’nin gidişi ile artık Sait artık yeniden eski hayatına dönmek durumunda. Tabii onu türlü zorluklar bekliyor.

Racon işlerine kendini kaptıran küçük kardeş Aziz ise Beş Kardeş yeni bölümde bir iftira sonucu kendini hapiste bulacak. Sait, kardeşinin tuzağa düşürüldüğünü ve bir yalancı şahidin olduğunu öğrenecek. Aziz'i hapisten kurtarmak için parayla satın alınan yalancı şahidin peşine düşecek.

Nazım çıkardığı gazetenin daha da çok satması için kuponla tabak, çanak vermeye karar verecek. Fakat bu girişimi başına bela açacak. Turgut tayinini isterken imamlıktan atılacak. Bu yeni durumuna alışmak özellikle Ramazan ayında daha zor olacak.

Dizinin bu haftaki bölümünde Orhan, Şevval ve Taşkın açtıkları restoran iyice karışacak. Aşçıları bile yoktur. Sait geçici olarak yardım edeecek ama krizin tamamen çözülemeyecek. Sait, Aziz'in aleyhine yalancı şahitlik yapacak olan adamı yaklacak onu büyük bir sürpriz bekliyor.

Loading...