Sözcü Plus Giriş

Beş Kardeş son bölüm: Biraderler şarkı yarışmasına katıldı! (9. bölüm)

Beş Kardeş son bölümde biraderler şarkı yarışmasına katılmaya çalıştılar ama işler sarpa sardı. İşte Beş Kardeş 9. bölüm ve 10. bölüm fragmanı...

Güncellenme: 12:09, 08/07/2015
Beş Kardeş son bölüm: Biraderler şarkı yarışmasına katıldı! (9. bölüm)

Beş Kardeş son bölüm 7 Temmuz akşamı yayımlandı ve akabinde Beş Kardeş 10. bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Dizinin 9. bölümünde bölümünde Sait, Canan’a olan borcunu ödemekte ısrarcıydı ama ciddi bir sorun vardı. Elde avuçta para yoktu. Beş Kardeş son bölümde yapılacak bir beste yarışmasına katılma fikri ortaya atıldı ama tabii ki işler karıştı. Yarışmaya katılım için gereken 5 bin TL’nin bulması yeni sorunlara yol açtı!

BEŞ KARDEŞ 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sait, Canan’a olan borcu ödeyebilmek için çıkış yolu arıyordu ki Orhan, şarkı yarışmasına katılmaya karar verdi. Büyük ödül ile Canan’a olan borcu ödeyebileceklerini söyledi. Başlangıçta şarkı yarışmasına soğuk bakan Sait ve diğer kardeşler bir süre sonra kendilerini işin içinde buldular. Fakat Orhan işleri karıştırınca Başeğmez Kardeşleri büyük sürprizle karşılaştı.

Şarkı yarışmasına katılmak için kardeşleri organize eden Orhan’ın işleri karıştırdığı Beş Kardeş son bölümü aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:16:04,