Sözcü Plus Giriş

Beş Kardeş son bölüm: Sait, yalancı şahidin peşinde! (7. bölüm)

Beş Kardeş son bölümde kardeşlerin dertleri sürdü, Aziz kendini hapiste buldu. Sait ortalığı toparlamak için ne yaptı; işte Beş Kardeş 7. bölümden detaylar

08:50 -
Beş Kardeş son bölüm: Sait, yalancı şahidin peşinde! (7. bölüm)

Verdiği aradan sonra yaz sezonu ile geri dönen Beş Kardeş dizisi dün akşam 7. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Beş Kardeş son bölümü kaçırıdysanız veya bu komik bölümü yeniden seyretmek istiyorsanız Kanal D’nin dizi sayfasında son bölümün full videosuna erişebilirsiniz. Peki Beş Kardeş son bölümde neler oldu?

Dizinin bu haftaki bölümünde Fahriye’nin gidişi ile artık Sait artık yeniden eski hayatına dönmek durumundaydı ama onu türlü zorluklar bekliyordu.

Racon işlerine kendini kaptıran küçük kardeş Aziz ise Beş Kardeş son bölümde bir iftira sonucu kendini hapiste buldu. Sait, kardeşinin tuzağa düşürüldüğünü ve bir yalancı şahidin olduğunu öğrendi. Aziz'i hapisten kurtarmak için parayla satın alınan yalancı şahidin peşine düştü.

Nazım çıkardığı gazetenin daha da çok satması için kuponla tabak, çanak vermeye karar verdi. Fakat bu girişimi başına iş açtı. Turgut tayinini isterken imamlıktan atıldı. Bu yeni durumuna alışmak özellikle Ramazan ayında daha zor oldu.

Beş Kardeş 7. bölümde Orhan, Şevval ve Taşkın açtıkları restoran iyice karıştı. Aşçıları bile yoktu. Sait geçici olarak yardım etti ama kriz tam olarak çözülemedi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more