Sözcü Plus Giriş

Beyaz Show’da Ata Demirer rüzgarı

Niyazi Gül Dört Nala filmi oyuncularını konuk aldı. Filmin başrol oyuncusu ve yazarı Ata Demirer’de konukların arasındaydı.

Güncellenme: 09:16, 02/05/2015
Beyaz Show’da Ata Demirer rüzgarı

Kanal D’nin sevilen talk show programı Beyaz Show bu hafta Niyazi Gül Dört Nala filmi oyuncularını konuk aldı. Filmin başrol oyuncusu ve yazarı Ata Demirer'de konukların arasındaydı. Programın bir bölümünde 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili kutlama mesajlarını emekçilere gönderen Beyaz ve Ata Demirer, bugünü unutmamış oldular.

Komedyenliği ile her geçen gün kitlesini artırmaya devam eden usta isim Ata Demirer son filmi için dün akşam Kanal D ekranlarında izleyenlere yine keyifli anlar yaşattı.

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı ‘Beyaz Show’a bu hafta;

Ata Demirer Niyazi Gül Dörtnala filminin bаşrol oyuncuları Demet Akbağ, Ata Demirer, Şebnem Bozoklu, Levent Ülgen ve ‘O Ses Türkiye’nin son şampiyonu, şimdilerde ise Eurovision yolcusu Elnur Hüseynov konuk oldu.

İzleyenlerine unutulmaz bir gece sunan Beyaz Show sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına kısa sürede girdi. Özellikle Ata Demirer'in canlı performans ile sergilediği müzik şöleni akıllardan bir süre çıkmayacağa benziyor…

 

Beyaz ve Ata Demirer'den 1 Mayıs mesajı!

Beyaz ve Ata Demirer’den 1 Mayıs mesajı!

Yayınlanma Tarihi:09:05,