Beyaz Show’un bu haftaki konukları kim? 27 Şubat 2015

Beyaz Show'un 27 Şubat Cuma günü yayınlanacağı bölüme alacağı konuk sanatçılar belli oldu. Beyaz'ın sunduğu Beyaz Show, süpriz konukları ile Kanal D'de.

Beyaz Show’un bu haftaki konukları kim? 27 Şubat 2015

Ekranların en çok sevilen, takip edilen ve merak edilen talk-show programı Beyaz Show’un bu haftaki konukları belli oldu. Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show” a bu hafta; güçlü sesi ve muhteşem yorumuyla Linet, “Kiraz Mevsimi” dizisinden Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel, “8 Saniye” filmi ile Esra İnal konuk oluyor.

Beyaz Show 27 Şubat Cuma akşamı saat 23:15’de Kanal D’de!

LİNET KİMDİR?

Esas adı Linet Menaşi olan 1975 doğumlu İsrail asıllı şarkıcıdır. Linet, İsrail’de doğup büyümüştür. Linet’in annesi bir dönemlerin önemli Türk Sanat Müziği şarkıcılarından olan Bursalı Leyla Özgecan, babası ise İstanbullu Şumuel Menaşe’dir.

10 yaşında ilk albümünü İsrail’de yapan Linet, 1993 yılında Ani Ana isimli şarkı ile Eurovision Şarkı Yarışması İsrail elemelerine katılmıştır. Türkiye’deki ilk albümü 1995 yılında yayınlanmıştır. Türkçe ve İbranice’nin yanı sıra Arapça ve İngilizce şarkılar da söylemektedir.

Linet’in Çıkardığı Albümleri

Birlikte Söyleyelim / İsrail
Para Para /  İsrail
Hayatın Çiçeği, Anne / İsrail
Et Libi Koveş İsrail
Linet Türkiye
Linet’in müzik kutusu (1997) Türkiye
Ölümsüz Aşk (1999) Türkiye
Different Woman (2003) İsrail
Layla (2004) İsrail
Paylaşmak istiyorum (2009) Türkiye
Kalbimin Sahibi Sen (2011) Türkiye
Yorum Farkı (albüm) (2012) Türkiye

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?

1987 Almanya doğumlu olan Serkan Çayoğlu; model, manken ve oyuncudur. Modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu bir süre sonra oyunculuğa yönelmiş olup Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır.

Serkan Çayoğlu, eğitimini üniversitenin Ekonomi bölümünde Almanya da tamamlamıştır. İlk olarak 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur‘un İtalya'dan gelen arkadaşını canlandırmış olup sonrasında Zeytin Tepesi’nde yer almıştır.

Hande Yener‘in “Ya Ya Ya” klibinde de oynayan Serkan Çayoğlu, şu an Kiraz Mevsimi’nde Ayaz Dinçer rolünü canlandırmaktadır.Ayrıca bir ikiz kardeşi vardır.Oyuncuya bir röportajında ikizinizle benziyormusunuz sorusu sorulmuş, oyuncu “Ne dış görünüş ne de kişisel olarak birbirimize benzemiyoruz.” cevabını vermiştir.

Serkan Çayoğlu’ın Oynadığı diziler

Kiraz Mevsimi (2014) Ayaz Dinçer / FOX
Zeytin Tepesi (2014) Burak Altaylı / Kanal D
Kuzey Güney adlı dizide Merve’nin yurt dışından gelen arkadaşını canlandırmıştır.

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Silivrili bir ailenin kızı olan Özge Gürel, liseyi bitirene kadar Silivri’de yaşadı. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. Özge Gürel, “Kızım Nerede” dizisinde “Zeynep” karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Daha sonra “Huzur Sokağı” ve “Muhteşem Yüzyıl” dizilerinde oynamıştır. Özge Gürel, 2014 yılında ” Medcezir” dizisinde “Ada” karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında “Kiraz Mevsimi” dizisinde başrol oyuncusu oldu ve “Öykü” karakterini canlandırmaya başladı. Özge Gürel, Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümü mezunudur. Dans ve şan dersi almakta ve diksiyon çalışmaktadır.

Özge Gürel’in Oynadığı Diziler
Kızım Nerede “Zeynep” karakterinde
Huzur Sokağı
Muhteşem Yüzyıl
Medcezir “Ada” karakterinde (2014)
Kiraz Mevsimi Öykü Acar (2014-günümüz)

Loading...