Bu Stil Benim’de Melisa Şahin ile Nazlı Hamarat’ın zenginlik tartışması

Bu Tarz Stil (Eski Bu Tarz Benim), yarışmasında Melisa Şahin ve Nazlı Hamarat zenginlikle ilgili bir tartışmaya girdi. İşte detaylar ve kim kimdir...

Bu Stil Benim’de Melisa Şahin ile Nazlı Hamarat’ın zenginlik tartışması

Sürekli programda yaşanan tartışmalar ve skandalları ile gündeme gelen eski adıyla Bu Tarz Benim yeni adıyla Bu Stil Benim yarışmasında bu sefer zenginlik üzerinden bir tartışma çıktı. Melisa Şahir ve Nazlı Hamarat zenginlikle ilgili olarak birbirleriyle tartıştı. Kemal Doğulu iki yarışmacıyı da azarladı.

Nazlı Hamarat zenginliği ile hava atınca Bu Stil Benim’de kriz çıktı. Melisa Şahin zengin kızı Nazlı Hamarat ‘ın hizmetçi skandalını ifşa etti. TV 8’de ekrana gelen yarışmanın zengin kızları Nazlı Hamarat ile Melisa Şahin arasında zenginlik krizi patladı. Nazlı Hamarat, Melisa Şahin’in zengin olmadığını, numara yaptığını öne sürdü.

Melisa Şahin “Ben yapmadığım halde para mevzusu hep benim üstüme geliyor. Zengin kız diye yazılıyor. Ben burda mütevazi davranıyorum” diyerek Nazlı Hamarat ‘ın bir görgüsüzlüğünü ifşa etti. Nazlı Hamarat yayın için evdeki hizmetçisini de getirmeye başlamış. Yarışmacılar da bu durumdan rahatsız olduklarını dile getirdiler. Nazlı Hamarat ise “Sen gerçek hayatını anlatsana burda. Benim nerden geldiğim belli” diyerek hava atmaya devam etti. Melisa Şahin ise “Arkada görgüsüzlük yapan sen misin ben miyim” diyerek eleştirdi. Peki Nazlı Hamara ve Melisa Şahin kimdir. İşte detaylar…

MELİSA ŞAHİN KİMDİR?

25 yaşında olan Melisa Şahin bugüne kadar sunuculuk ve modellik yapmıştır. 1.78 boyunda olan Melisa Şahin 55 kilodur. Hayvansever Melisa Şahin yarışmayı kazandığı takdirde sokak hayvanlarına yardımcı olacağını belirtmiştir. Yarışmacının hobileri arasında binicilik sporu vardır. Bildiği diller: İngilizce, Korece ve İtalyanca. Güzel manken Model Of Turkey üçüncüsüdür. Kanal T'de Melisa ve Moda programının sunuculuğunu yapmıştır.

Geçtiğimiz hafta arkadaşı Derya’yı Nişantaşı’nda çok pahalı bir mağazaya götürürek alışveriş yapan Melisa Şahin Nur Yerlitaş’tan oldukça sert bir tepki aldı.

NAZLI HAMARAT KİMDİR?

Nazlı Hamarat, Şaşmaz ailesinin eski gelini idi ve 2011 yılında 24 saat bir parçaya imza atmıştı. 1988 doğumlu olan Nazlı Hamarat 26 yaşındadır. Kendisi Ege üniversitesi radyo, sinema ve televizyon bölümünden mezundur.

Nazlı Hamarat yarışmada rakiplerinin elbiselerini sert bir şekilde eleştirmektedir. Ancak yarışmaya dahil olması ilginç bir şekilde oldu. Rakipleri tarafından sert bir şekilde eleştirilmiş ve jürinin de eleştiri oklarına maruz kalmıştı. eleştirildiğini ve jürü üyeleri tarafından kıyafet tarzının beğenilmediğini gördük. Fakat Nazlı Hamarat arka tarafta günlük kıyafetlerini giyip gelince jüriden onay alınca, yarışmaya dahil oldu.

Loading...