Bu Tarz Benim eleme gecesi konuk jüri üyesi: Acun Ilıcalı

Bu Tarz Benim'de eleme gecesi. Her cumartesi yapılan Bu Tarz Benim eleme gecesinin bu haftaki konuk jüri üyesi Acun Ilıcalı oldu.

Bu Tarz Benim eleme gecesi konuk jüri üyesi: Acun Ilıcalı

Bu Tarz Benim’de eleme gecesi bu akşam. TV8′de yayınlanan “Bu Tarz Benim Eleme Heyecanı” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter'le 7 Şubat Cumartesi akşamı saat 22.15′te. Fakat sürpriz de bir isim var, Acun Ilıcalı… Bu Tarz Benim’in bu hafta sonu yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi “Acun Ilıcalı” oluyor. Bu Tarz Benim’de ayrıca; büyük beğeni ile dinlenen şarkılarını seslendirecek olan Edis, Ece Seçkin, Erdem Kınay ve Merve Özbey programa renk katacak.

MAHKEMENİN “BU TARZ BENİM” KARARI

Show Tv ile TV 8 arasında yaşanan kriz nedeniyle mahkeme salonlarına taşınan ‘Bu Tarz Benim’ programının isim hakkı için mahkeme karar verdi.

Show TV ile TV8 arasındaki ”Bu Tarz benim” davasının bugün görülen duruşmasında hakim, programın isim hakkının Show TV'de kalmasına karar verdi. Program format hakkı takdirini ise TV8′den yana kullanan mahkeme, Show TV'nin formata ilişkin değişiklikler yapması kararını verdi. Ayrıca mahkeme taraflar için verilen bu hakların tedbirinin konulması için taraflardan 1′er milyon TL'lik teminat yatırmalarını zorunlu kıldı.

Loading...