Sözcü Plus Giriş
GALERİ Çağla’yla aramızda iki karış fark var! 31 Mart 2015 08:01
1 Farkındalık Stüdyosunun düzenlediği etkinlikte Saba Tümer’in sorularını yanıtlayan Burcu Esmersoy çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Saba Tümer’in ‘Nasıl bu kadar genç kalıyorsun? ’ sorusuna Burcu Esmersoy; ‘Spor, iş, koşturmaca ve yogayla genç kalıyorum’ dedi. İşte Burcu Esmersoy Palladium’da yaptığı açıklamaları…
2 -Bana paranı nasıl değerlendiriyorsun diye soruyorlar. Ben parayı ayakkabı elbise olarak görmek istiyorum. Bu yüzden bunlara yatırıyorum.
3 -Kadın kadın için giyiniyor, bu çok net! Çok güzel bir elbiseyle bir erkeğin karşısına çıkarsan ‘çok güzel olmuşsun’ der. Kadının karşısına çıkarsan ‘bir kemer taksaydın, elbise biraz uzun olmuş’ gibi pek çok kulp bulur.
4 -Çok aşık olduğum bir adamdan çocuk yapmak istiyorum. Bir tane sevgilim vardı. Ondan çok istedim ama ayrıldık…
5 -Dansa devam ediyorum. Arkadaş ortamlarında ve düğünlerde dans ediyorum.
6 -En iyi yaptığım yemek karnıyarık. Et yemeği yapamıyorum. Küçük ve çekik oluyor. 20 dakikada 3 çeşit yemek çıkarabilenlere çok özeniyorum.
7 -Arda Turan dünyanın en komik insanıdır. Beni hiç konuşturmaz, hep kendi konuşur. En kötü günümde beni güldüren tek kişidir.
8 -Benim parladığım yer Acun’un Yok Böyle Dans yarışmasıdır. O yüzden Acun hayatımda ki en değerli 3 insandan biridir.
9 -Ben güzellik yarışmasının en kısasıydım. Çağla’yla aramızda 2 karış fark var!
10 - Aşkla iş bir arada gidemiyor. Yıllarca denedim ama bir türlü başaramadım.
11 Türkiye Hollanda maçında Arda’nın oynamamasıyla ilgili;-Arda’nın oynamayacağı belliydi. Her maçtan önce konuşuruz biz. Bu sefer konuşamadık bile. Oynamadığında çok sinirli oluyor.
12 -Her gün spor yapıyorum. Eğer ki yapmazsam çok kilo alacak bir yapıya sahibim. İnsanlar dışarda gördüklerinde ‘aaa ufacıkmışsınız’ diyor. Televizyonda nasıl görünüyorum diyorum. ‘heybetli görünüyorsunuz’ diyorlar. Bende kendimi izliyorum ama o kadar heybetli gelmiyorum kendime.
13 -Ver Fırına’yı seyrettiğim zaman amma yemişim diyorum. Evde buzdolabı boş, işe yemek yemeğe gitmiş kadın modeli olarak gözüküyorum.
14 -Bu elbiseyi birkaç kez daha giydim ama benim öyle bir halim var. Çok sevdiğim elbiseyi öldürene kadar giyerim.
15
16
17