Sözcü Plus Giriş
GALERİ Cem’den masaya davet 19 Mart 2015 07:53
1 Hugh Jackman’ı izleyen Cem Yılmaz ve Ozan Güven yanındaki kadınlarla objektiflere yakalanınca. SOZCU / Mustafa DERYAHAN
2 Son dönemde işleri yerine yaşadığı aşklarla gündeme gelen Cem Yılmaz - Ozan Güven ikilisi önceki akşam Zorlu Center'da bulunan Cantinery adlı restoranda kaçamak yaparken görüntülendiler.
3 Hugh Jackman'ın gösterisini izlemeye gitmeden önce iki genç kızla Zorlu Center'da gözlerden uzak bir mekanda buluşan Cem Yılmaz - Ozan Güven gazetecilerin patlayan flaşlarını görünce neye uğradığını şaşırdı.
4 Magazin muhabirlerinin patlayan flaşlarından sonra hayranlarının masaya gelmesinden rahatsız olan Cem Yılmaz gazetecilere ," İsterseniz masaya gelin size viski ısmarlayalım" sözleriyle sitem etti.
5 Genç kızlar patlayan flaşlardan rahatsız olup masadan kalmak istedi. Cem Yılmaz ve Ozan Güven de bu talebi geri çevirmeyip masadan kalktılar.
6 Cem Yılmaz - Ozan Güven ikilisi daha sonra Hugh Jackman'ın gösterisine sarışın güzeli bırakıp gitti. Esmer güzelle birlikte olan Cem Yılmaz gece boyunca, kendisinden yaklaşık 10 santim uzun olan güzelle yan yana gelmemeye özen gösterdi.
7 Hugh Jackman'ın gösterisinden çıkan Cem Yılmaz - Ozan Güven ikilisi önce Nişantaşı Frankie'ye ardından da Tarabya'da bulunan La Boom'a gidip sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21