Sözcü Plus Giriş

Çilek Kokusu 2. bölümde sahte sevgili oyunu – Çilek Kokusu 3. bölüm fragmanı

Star TV'nin yeni dizisi Çilek Kokusu 2. bölümü ile devam etti ve sürpriz bir öpüşme oldu. Ayrıca Çilek Kokusu 3. bölüm fragmanı da yayımlandı.

Güncellenme: 09:50, 02/07/2015
Çilek Kokusu 2. bölümde sahte sevgili oyunu – Çilek Kokusu 3. bölüm fragmanı

İlk bölümü ile izleyicilerin ilgisini çeken Star TV’nin yeni dizilerinden Çilek Kokusu dün akşam (1 Temmuz) 2. bölümü ile devam etti ve akabinde Çilek Kokusu 3. bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Dizinin bu bölümünde Burak ile Aslı’nın yolları yine kesişti ve bu sefer Burak, Aslı’dan kuzeninin sevgilisi rolünü yapmasını istedi.

Çilek Kokusu 2. bölümde bir ilan-ı aşk ve öpücük var! İşte Çilek Kokusu 1. ve 2. fragmanlar...

ÇİLEK KOKUSU 2. BÖLÜM ÖZETİ

Bardan ele ele kaçan Burak ve Aslı ertesi gün gazetelere manşet olur. Bu olay Çağla'yı ve Selda'yı fazlasıyla sinirlendirir. Bunun üzerine Burak, yanındaki kızın yine Volkan'ın kız arkadaşı olduğunu söyler. Ama bu sefer Çağla'nın sessiz kalmaya niyeti yoktur Bodrum'a, Burak'ın yanına gitmeye karar verir.

Bu arada Aslı ve Gonca kendilerini bekleyen büyük sürprizden habersiz otelde çalışmaya başlamıştır. Her şey çok güzel giderken Aslı'nın karşısına Burak bu sefer de çalıştığı yerde çıkar hem de patronu olarak.

Sürpriz bir öpüşmenin olduğu Çilek Kokusu 2. bölüm internetten izlemek isterseniz dizinin resmi sayfasından full bölümü izleyebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:16:30,