Sözcü Plus Giriş
GALERİ Derin’in hayvanseverliği belgelendi 8 Ekim 2015 09:27
1 7 Temmuz’da ikiz çocuk annesi olan sosyete dünyasının ünlü isimlerinden Derin Mermerci... SOZCU / Mustafa KIZGINYÜREK
2 Önceki akşam eşiyle ve arkadaşlarıyla birlikte çıktığı yemekte sokak kedilerini de ihmal etmeyerek ne duyarlı bir hayvansever olduğunu belgelemiş oldu.
3 7 Temmuz’da ikiz çocuklarını kucağına alan sosyetenin ünlü isimlerinden Derin Mermerci, doğum sonrası uzun bir aradan sonra eşi Cem Aydın’la birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi.
4 Arkadaşlarıyla birlikte bir kafede şarap eşliğinde sohbet eden Mermerci’nin neşeli bir ara sokak kedilerini dışarda fark eden Derin Mermerci, mekandan sipariş verdiği yiyecekleri ve suyu getirerek kendi elleriyle kedilere verdi.
5 Yaklaşık 10 dakika boyunca sokak kedilerini tek tek elleriyle besleyen Derin Mermerci, objektifimize bu şekilde görüntülendi. Etrafına doluşan kedileri besledikten sonra mutlu bir şekilde arkadaşları ve eşinin yanına giden sosyetik güzel, daha sonra eşiyle birlikte yürüyerek evine geçti.
6 Gazetecilerin annelik nasıl gidiyor? Sorusuna içtenlikle cevap veren Mermerci; “Annelik inanılmaz bir duygu ve çok güzel gidiyor. Allah olmayan herkese bu duyguyu nasip etsin, şansları güzel olsun ve Allah mürüvvetlerini görmeyi nasip eder inşallah” dedi.
7 . Eşiniz yardımcı oluyor mu sorusuna ise gülümseyen Mermerci; eşim de elinden geldiğince yardımcı oluyor, inanılmaz mutlu ve çok güzel bir aile olduk” yanıtını verdi.
8 İkizlerden dolayı çok fazla dışarıya çıkamadıklarını söyleyen Mermerci; şu an evde uyuyorlar, onlar uyurken biz de minik kaçamaklar yapıp dışarıya çıkıyoruz” dedi.
9
10
11
12
13