Diriliş Ertuğrul 8. bölümde Halime ve obanın kaderi ne oldu?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 8. bölümde Ertuğrul Gazi Halep'de savaşırken bir yol ayrımına geldi! Ertuğrul, obasına karşı sorumluluğu ve aşkı arasında kaldı.

Diriliş Ertuğrul 8. bölümde Halime ve obanın kaderi ne oldu?

Diriliş Ertuğrul son bölüm Ertuğrul için zor bir yol ayrımında kaldı. TRT’nin bu yeni poppüler dizisinde Ertuğrul obasına karşı olan sorumluluğu, yardım için ona bakan insanlar ile aşkı Halime’nin hayatı arasında kaldı. Bu Ertuğrul için çok zor bir karardı. Peki Diriliş Ertuğrul son bölümde Eruğrul bu karara nasıl zorlandı? Ertuğrul ve alpleri 4 Şubat akşamı ekrana gelen bölümde içine düştükleri durumdan kurtulmak için mücadelle ettiler. Bu arada Halep'te adaletsizlik ve her türlü engelle yüzleştiler.

Halime gözlerini açtığında kendini Halep Sarayı’nda buldu. Saraydaki dadı Halime’yi Leyla’nın odasına yerleşirdi. Leyla, bu gizemli kızla ilgili ne yapacağını bilemiyordu. Diriliş Ertuğrul dizisinin bu 8. bölümünde Halime ve Numan kendilerini kaçındıkları saray entrikalarının ortasında buldular. Bu tehlikeli saraydan sağ çıkabilecekler miydi?

Süleymanşah Halep'teki ahvali görmek istedi çünkü oradan gelecek haberler hem kendisi hem de Kayıların kaderinde belirleyici olacaktı. Gündoğdu ve Selcan'ın başında olduğu göç kafilesi yol almaya başladı. Bu arada Ertuğrul, Halime’nin sarayda olduğunu öğrendi. Bu aşamada Ertuğrul’un önünde iki yol var gibiydi. Ya Halime’yi kurtaracak ya da kendisinden yardım bekleyen insanları… Bir kahraman olma yolunda ilerleyen Ertuğrul ne yaptı merak ediyorsanız dizinin full videosuna haberin sonundaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

 

İNTERNETTEN DİRİLİŞ ERTUĞRUL İZLEME KAYNAKLARI

Diriliş Ertuğrul dizisini 8. bölümünün TV yayınını kaçırdıysanız veya Ertuğrul Gazi’nin kritik bir yol ayrımına geldiği bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videolarına erişebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 8. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...