Sözcü Plus Giriş

Güzel manken Ebru Şancı, bir süredir birlikte olduğu Kasımpaşalı futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenmeye hazırlanıyor. 16 yaşında model olarak podyumlarda yer almayan başlayan ve şu an 32 yaşındaki güzel manken Ebru Şancı, kendisinden 10 yaş küçük Alpaslan Öztürk'le 16 Eylül'de düzenlenecek bir törenle dünya evine girecek.

DAMAT ÇİN TAKIMLARINDAN GELEN TEKLİFLERLE BİLİNİYOR

Ebru Şancı'nın evlilik hazırlığı yaptığı Kasımpaşalı futbolcu, bir süre önce Çin takımlarından gelen transfer tekliflerine, paranın yüzde onunu Doğu Türkistan'a bağışlayın teklifiyle gündeme gelmişti.

EBRU ŞANCI KİMDİR?

Başarılı model Ebru Şancı, 16 yaşından beri podyumlarda yer alan bir isim. 18 yaşında kazandığı bir yarışma sonrasında güzelliği tescillenen başarılı isim, böylelikle profesyonel bir kimlik kazandı. Şancı, New York’ta kariyerini sürdürdükten sonra 2010 yılı sonlarında Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. Ebru Şancı, model ve oyunculuk dışında İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirketin yönetim kurulu başkanı.

 EBRU ŞANCI'NIN EĞİTİM DURUMU

Eğitimini Bahçelievler Anadolu Lisesi, Londra Regent’s College, New York Üniversitesi (Oyunculuk-Drama) bölümleriyle tamamladı. Kariyeri boyunca dünyaca ünlü birçok modacının defilelerinde ve marka yüzü olarak katalog çekimlerinde yer alan Ebru Şancı, FHM Türkiye magazininde ‘100 Sexiest Women In The World’ listesinde yer aldı. Son olarak yer alacağı yeni projeleri için Hollywood yıldızlarının da oyunculuk eğitim aldığı London Academy of Music and Dramatic ART kurumunda eğitim almaya başladı.

Yayınlanma Tarihi:08:55,