Sözcü Plus Giriş

Ece Erken Serkan Uçar evliliği bitti!

Ece Erken magazin basınındaki boşanma dedikodularını doğruladı ve Serkan Uçar ile anlaşmalı olarak boşanacaklarını açıkladı.

Güncellenme: 09:57, 01/07/2015
Ece Erken Serkan Uçar evliliği bitti!
Ece Erken ile Serkan Uçar boşanıyor

Ece Erken bir süredir magazin basının dile getirilen boşanma dedikodularını doğruladı. Geçen yaz Çeşme'de evlenen Ece Erken ve Serkan Uçar'ın evliliği kısa sürdü. Ailelerine haber vermeden çabucak evlenen çift henüz daha bir yılın sonunda anlaşmalı olarak boşanma kararı aldılar.

Çiftin evliliklerin başlangıcında Ece Erken’in Uçar ailesi ile arasının iyi olmadığı, Ece Erken’in Uçar ailesinin gözünde istenmeyen gelin olduğuna dair haberler yapılmıştı. Bir süre öncesie ünlü sunucu sosyal medya hesaplarından “Uçar” soyadını silmişti ki bu hareketi boşanma dedikodularını tırmandırdı. Son olarak Ece Erken'in ailece çıktıkları Çeşme tatilinden oğlu Eymen'le dönmesi boşanma dedikocularını yine gündeme getirdi. Sonunda Ece Erken bu dedikodular bizzat Ece Erken tarafından da doğrulandı: “Evet, boşanıyoruz. Evleri ayırdık ve ben davayı açtım. Anlaşmalı olarak boşanacağız, ikimizin de birbirinden herhangi bir talebi yok.”

ECE ERKEN KİMDİR?

11 Mayıs 1978, Çorlu doğumlu olan Ece Erken, babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Lise mezunudur.

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyon’da başlayan Ece Erken ardından sırayla Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Daha sonra  İstanbul’a geldi ve Kral TV’de işe başladı. Kral TV’den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva’da çalıştı.

Televizyonda ilk olarak Star kanalında başlayan Ece Erken daha sonra, Kanal 6, Number One TV ve Genç TV’de çalıştı. Ayrıca 4 yıl Show TV’de program yaptı. 2000 yılında TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynamıştır. 2002 yılında Aşk ve Gurur dizisinde rol aldı. 1 Eylül 2008’de Tuncer Öztarhan’la evlendi. Fakat 2009’da boşandılar.

Atv’de Mavi Şeker adlı programın sunuculuğunu yapmış olan Ece Erken gene ATV’de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın da sunuculuğunu yapmıştır. FOX TV’de “Aç Aç Kazan” adlı programı sunmuştur. 2011 yılında ise Kanaltürk ‘te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını sunmuştur. Şu sıralar Beyaz TV’de yayınlanan Tatlım Benim adlı programı sunmaktadır.