Sözcü Plus Giriş

Elçin Sangu kimdir? İşte ünlü oyuncunun bilinmeyenleri

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Elçin Sangu kimdir? İşte Sangu hakkında daha önce duymadıklarınız...

Güncellenme: 12:06, 01/10/2015
Elçin Sangu kimdir? İşte ünlü oyuncunun bilinmeyenleri

Kiralık Aşk Defne yani Elçin Sangu Kimdir, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü' nü burslu olarak kazandı. Fakat müziğe olan ilgisi terazide daha ağır bastığından okulu yarıda bırakmıştır. Sahne tozu tiyatrosunda eğitim aldıktan sonra dizilerde rol almaya başladı. 2013 yılında Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda Çağlar karakterini canlandıran Elçin Sangu, 2014 yılında başlayan Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Kurt Seyit Şura adlı dizide Güzide karakterini canlandırıyor.

Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi Kiralık Aşk ilk bölümü ile beklenen ilgiyi topladı. Özellikle başrol karakterlerinden Elçin Sangu dikkatleri üzerine çeken isim oldu.

Güzel ve başarılı oyuncu Elçin Sangu dizide Defne karakterine hayat veriyor. Oyunculuğu ve güzelliği ile izleyiciden tam not alan Elçin Sangu  en çok merak edilen isimlerinden birisi olmayı başardı.

Zengin bir iş adamı olan Ömer karakteri ile ona asistanlık yapan orta halli bir ailenin kızı Defne'nin aşk hikayesini anlatacak olan dizi eğlenceli ve romantik havası ile başarılı olacak gibi görünüyor.

Yayınlanma Tarihi:11:55,