En iyi eş, en iyi baba, en iyi insan

Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

En iyi eş, en iyi baba, en iyi insan

Gazeteci Mirgün Cabas, yeni yaşını önceki akşam sürpriz bir doğum günü partisiyle kutladı. Tuba Ünsal’ın organize ettiği doğum günü partisine çiftin yakın dostları Gamze Özçelik, Erdil Yaşaroğlu ve Gonca Vuslateri katıldı. Nişantaşı’ndaki bir mekanda gerçekleştirilen partide özel anlar yaşandı. Tuba Ünsal, eşine bugüne kadar yaptıkları seyahatlerden ve çocuklarının fotoğraflarından oluşan özel bir albüm hazırladığını söyledi. Ünsal, doğum gününe ait bir kareyi ınstagram hesabından “İyi ki doğdunnnn. En iyi eş, en iyi baba, en iyi insan” notuyla takipçileriyle paylaştı.

PEMBE BİR PORTREYE UYANAMIYORUZ

Kutlama sonrası mekanı ayrı ayrı terk eden çiften, Mirgün Cabas’ın keyifsiz halleri dikkatlerden kaçmadı. Gazeteciler bu durumu Tuba Ünsal’a sordu. Ünsal, Diyarbakır’da yaşanan patlamayı hatırlatarak “Türkiye’nin durumunu biliyorsunuz. Adım attığımız gün bir sürü olay yaşanıyor. Maalesef hayatımıza biraz daha normalize etmeyi öğreniyoruz. Sabah uyandığımız zaman özellikle son bir kaç yıldır çok pembe bir portre ile uyanmıyoruz” diye konuştu. Kalabalık yerlere gitmekten tedirginlik duyduğunu belirten Ünsal, “Bir insanın en önemli şeyi güvenlik duygusudur. Onu kaybetmek çok sıkıntılı bir durum” dedi.

BENİ ÇOK İYİ TANIYORSUNUZ

Doğum günü partisine katılan isimler arasında yer alan Gamze Özçelik, kavga haberlerine açıklık getirdi. Kıskançlık yüzünden Ceylan Çapa ile kavga ettiği iddia edilen Özçelik, “Böyle bir olayın yaşanmadığını söyledim. Beni çok iyi tanıyorsunuz ve böyle bir şeyin mümkün olmayacağını siz de tahmin ediyorsunuzdur. Bu karşı tarafla ilgili bir konu onlar konuşsun” dedi.

 

Loading...