Erken doğum riski olduğundan…

Wilma Elles rol aldığı Filinta dizisinin sezon finali yemeğinde konuştu.

Erken doğum riski olduğundan…

Yayınlanmaya başladığı tarihte çok konuşulan ve son günlerde giderek artan reytingleriyle dikkatleri üzerine çeken Filinta dizisi sezon finaline hazırlanıyor. Dizinin yapım şirketinin bahçesinde verilen yemeğe tam kadro katılım oldu.

Yemek davetinden ilk ayrılan Naz Elmas olurken boşandığı eski eşi Emre Kıramer ile ilgili sorulara da cevap vermek istemedi. “ Ayrıldık konuşulacak bir şey yok” diyerek taksiye binmek isteyen Elmas ‘tekrar birleşme olur mu?' sorusu ile de moralinin hayli bozulduğu görüldü.

HEM ALMAN HEM TÜRK OLACAK

Dizinin karnı burnunda anne adayı Wilma Elles ise şirketin arka kapısından çıkmak istedi.

Tam olarak doğuma kalan gününün belli olmadığını söyleyen Elles “ ikiz bebeğe hamile olanların erken doğum riski oluyor o yüzden tam tarih belli değil “ açıklamasını yaptı. Henüz isim konusunda net bir kararlarının olmadığını ifade eden oyuncu kesin olan “ Hem Alman ismi hem de Türk ismi olacak “ dedi.

HAMİLE DEĞİLİM

Dizi ekibinden daveti en son terk eden ise Nur Fettahoğlu oldu. “Çekimlerin son haftası oldu ve herkes tatile çımadan böyle bir toplantı yaptık” diyen Fettahoğlu yaşam sağlık merkezinden çıkarken görüntülendiği haberleri hatırlatıldı.Hamile olduğu yönündeki sorulara da  “Yok öyle bir şey, o gün normal bir sağlık kontrolü için gitmiştim“ açıklamasını yaptı.

 

Loading...