Sözcü Plus Giriş

Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı: Dilek kırmızı ayakkabının peşinde! (Yeni bölüm)

Bir külkedisi hikayesinin yaşanacağı Evli ve Öfkeli 3. bölümün fragmanı yayımlandı. İşte Evli ve Çocuklu yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar...

Güncellenme: 10:12, 12/10/2015
Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı: Dilek kırmızı ayakkabının peşinde! (Yeni bölüm)

Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı yayımlandı. ATV’nin yeni dizisinin 18 Ekim PAzar akşamı yayımlanacak yeni bölümünde adeta bir Külkedisi hikayesi yaşanacak. Dilek, Engin’in kendisini aldattığını düşünecek. Kanıtı da kırmızı bir kadın ayakkabısıdır. Peki bu ayakkabı kime ait? Dilek, Evli ve Öfkeli yeni bölümde külkedisi masalında olduğu gibi ayakkabının sahibini bulmaya çalışacak!

Dizinin bu yeni bölüm fragmanında Esra’nın büyük bir hata yapacağı anlaşılıyor. Çok üzgün olduğu görülen Esra, birinin hayatına mal olacak bir hata yapmış olabilir!

EVLİ VE ÇOCUKLU 2. BÖLÜMDE OLANLAR

Dilek, Esra ve Mine düğün gecesi bir araya geldiler ve kocalarından boşanacaklarını söyleyip yeni bir hayata başlayacaklarına dair birbirlerine söz verdiler. Gece hepsini gaza getiren Dilek sabah olduğunda geceye dair her şeyi unuttu ve Mine ona söylediklerini hatırlatınca tüm söylediklerinden pişman oldu. Bu da abla kardeş arasında büyük bir kavgaya neden oldu.

Mine, sadece aldatılmayla değil, çocuk sahibi olmak istemesiyle ilgili karışık duygular içindeydi. Bu çocuk için belki de son şansıydı.

Esra, Cihan’a karşı öfkeliydi. İş yerindekilere durumu çaktırmamaya, güçlü görünmeye çalıştı. Bu arada Cihan’nın da Esra’nın peşini bırakmaya niyeti olmadığı görüldü. Cihan’ın kendisini affettirme çabaları, Esra’nın fırsat kollayan çalışma arkadaşlarının diline düşmesine neden oldu. Esra’nın, Cihan’a duyduğu öfke kendisini de tedirgin etti.

Seray, aldatıldığı için yıkılır ama yine de dik durur. Aldatıldığını herkesten gizlemeye çalışırken, nerede yanlış yaptığını merak etti. Profesyonel yardım alan Seray, geçmişte günahına girdiği insanlara kendisini affettirmeliydi. Bunların başında da Dilek de bulunuyordu. Dizini son bölümünü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyosrsanız aşağıdaki bağlantıdan 2. bölümü full olarak izleyebilirsiniz.