Sözcü Plus Giriş

Esin Övet'in moderatörlüğünde yapılan söyleşide çarpıcı açıklamalarda bulunan Işıl Reçber, güzellik moda Stil gibi konular hakkında tüyolar verdi. Tarzıyla sık sık magazin gündeminde de yer alan Işıl Reçber, Türk kadının çok güzel olduğuna da değindi. Türk kadınlarının çok kokoş ve iddialı giyindikleri belirtti. Yabacılara göre bizim insanımızın vücudu ve hatlarını ön plana çıkaran kıyafetler tercih etmesi modayı takip ettiklerini gösteriyor. Yaptığı alışverişler de bilinçli bir tüketici olduğunu belirten Reçber, Klasik giyinmeyi tercih ettiğini ve kızını da bilinçli bir tüketici olarak yetiştirmeye çalıştığını belirtti. Güzelliğiyle adından sık sık söz ettiren Reçber, Cilt bakımını evde kendisi yaptığını belirtti. Doğal ürünler kullandığının altını çizdi.

İşte Işıl Reçber'in katıldığı etkinlikten satır başları:

Formu korumak için uzak doğu sporlarını tercih ettiğini ve beslenmesini programlı olarak dikkat ettiğini söyledi. Ara ara kaçamak yaptığını belirten Reçber çoğunlukla kaçamaklarının Kebap olduğunu söyledi.

Kebap sonrası 3 saatlik ağır spor ile telafi ettiğini açıkladı. Bunun dışında da evde yemek yapmayı sevdiğini belirten Reçber, En çok da yaprak sarması yaptığını belirtti.

7 – 14 yaşlarında iki çocuğu bulunan Reçber, halen çocuk özlemi yaşadığını belirtti.

Eşi Rüştü Reçber'in de üçüncü çocuk istediğini belirtti. Çocuk yetiştirirken her şeyden önce vicdanlı çocuk yetiştirmeye çalışıyorum dedi.

17 Yıllık evli olduğu eşi Rüştü Reçber ve spor camiasıyla ilgili birçok konuda birikimi olduğunu ve bunu ilerleyen günlerde kitap haline getirmeyi düşündüğünü ama bu konuda endişeleri olduğunu belirten Reçber, kitabı yazdıktan sonra etkilerinin büyük olacağından korktuğu için ülkeyi terk etmesi gerektiğini söyledi.

Kızı ve kızının arkadaşlarıyla devamlı bir araya geldiğini belirten Reçber, Kızım ile arkadaş gibiyim onunla birlikte MedCezir ve Paramparça dizilerinin sıkı takipçisiyiz dedi.

Rüştü Reçber ile evliliği sorulduğunda ‘Futbol oynadığı dönemlerde de takımımız yenildiğinde evimizden dışarı çıkamazdık. Çok sıkıntılar çektim ama hiçbir zaman boşanmayı düşünmedim.'