Game of Thrones’un yönetmeni yanıtladı: Jon Snow gerçekten öldü mü?

Game of Thrones dizisinin yönetmeni ve oyuncu Kit Harrington, Jon Snow'un gerçekten ölüp ölmediğiyle ilgili net bir açıklama yaptılar.

Game of Thrones’un yönetmeni yanıtladı: Jon Snow gerçekten öldü mü?

Game of Thrones dizisinin 5. sezon finaline belki de dizinin en sevilen karakteri olan Jon Snow’un öldürülmesi dizinin hayranlarını şok etmişti. Hatta Jon Snow’u kanlar içinde yerde yataken gösteren final sahnesine rağmen bazı izleyiciler umudunu kaybetmemiş ve Jon Snow’un gene final bölümünde kaleye gelen Melisandretarafından kurtarılacağını düşünüyordu. Jon Snow’un öldüğünü kabul etmek istemeyenler bu teoriyi bgayet benimsediler ama yönetmen ile Jon Snow’u canlandıran oyuncu Kit Harrington’dan net bir açıklama geldi.

JON SNOW KESİNLİKLE ÖLÜ

Gerek yönetmen gerekse de aktör Kit Harrington dizi sektörünün en başarılı yalanını söylemiyorsa Jon Snow gerçetende öldü ve Harrington diziye veda etti. Game of Thrones'un yönetmeni David Nutter, 5. sezonun sonunda Jon Snow’un kesinlikle öldüğünü doğruladı. Hatta dizide ayrılmak durumunda kalan Haringto’ın çok üzüldüğünü de ekledi. Nutter, yönetmen olarak bu gelişmeyi sürrüncemede bırakmadan bir an evvel netleştirmek istediğini açıkladı. Kit Harrington da Entertainment Weekly'ye yaptığı açıklama ile gelecek sezon geri dönmeyeceğini kendisine karakterinin öldüğünün söylendiğini ifade etti.

Loading...