Sözcü Plus Giriş
GALERİ Gloria akıllı olsun... 10 Şubat 2015 08:03
1
2 Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun bir tedavi gören ve eski sağlığına kavuşmak için ABD’nin Florida eyaletine bağlı Miami şehrine giden İmparator İbrahim Tatlıses,Sözcü objektifi tarafından görüntülendi. HABER:MUSTAFA KIZGINYÜREKFOTOĞRAFLAR: ALİ KIZGINYÜREK/Miami
3 Pazar günü objektifimize yakalanan İbrahim Tatlıses’in son derece neşeli ve keyifli olması dikkatlerden kaçmadı.
4 Miami’de bulunan Türk Mutfağı Bablyon’da Çaykur Rizespor-Beşiktaş maçını izleyen Tatlıses,bir ara ocak kısmına geçerek kendi etini kendisi pişirdi.Maç izlediği Türk Mutfağı Bablyon’da hayranların sevgi seliyle karşılaşan Tatlıses’i 82 yaşındaki kadın bir hayli duygulandırdı.
5 82 yaşında olduğunu ve kendisiyle tanışmak istediğini söyleyerek Tatlıses’e sarılan ve hüngür hüngür ağlayan yaşlı kadın, İmparator’u bir hayli duygulandırdı.
6 Yaşlı kadının elini öpen İbrahim Tatlıses, sımsıkı sarılarak duygu dolu anlar yaşadı.
7 Dünyaca ünlü starların konakladığı Fontainebleau Miami Beach Otel’de kalan İmparator’un, kaldığı otelin önünde paparazzi ordusu eksik olmuyor.
8 Sürekli Hollywood yıldızları ve dünya çapındaki ünlü isimleri ağırlayan otelin önünde her zaman bir paparazzi ordusu hazır.
9 Kiraladığı villasının eksikleri tamamlanıncaya kadar bu otelde konaklayacak olan Tatlıses’in kaldığı otelin önündeki paparazziler böyle görüntülendi.
10 Önümüzdeki günlerde ameliyatına karar verilmesi beklenen İbrahim Tatlıses, uzun bir süre Miami’de kalacağından lüks bir villa kiraladı.
11 İbrahim Tatlıses’in iki gün sonra kendi evine geçeceği öğrenilirken,evin hazırlıklarının da son sürat devam ettiği öğrenildi.
12 Miami’nin en popüler gece kulübünün bu sene kapılarını açmadığını ve sahibinin albümü 100 milyon satan Küba asıllı Amerika’lı sanatçı Gloria Estefan olduğunu öğrenen İmparator, dünyaca ünlü sanatçıya da tavsiyelerde bulundu.
13 Milyonlar satan albümleri, filmler ve TV Show programları ile sanat hayatında güçlü bir isim sahibi iken yasadığı Miami ve başka şehirlerde kendisi gibi restoran ve otellerinin bulunduğunu öğrenen Tatlıses;"
14 Gloria akıllı olsun, bu otel ve restoran işlerini bıraksın. Bu işler adamı batırır" diyerek tatlı bir uyarıda bulundu.
15