Gönül İşleri 17. bölümde Yılmaz’dan Muzaffer’e “Gönül İşi” tuzağı

Gönül İşleri dizisinde bu sefer Yılmaz, Muzaffer'i başına bir "gönül işi" açtı. İşte Gönül İşleri yeni bölümden detaylar ve online dizi izleme kaynağı.

Gönül İşleri 17. bölümde Yılmaz’dan Muzaffer’e “Gönül İşi” tuzağı

Gönül İşleri dizisinde bu hafta yine pek çok yeni gelişme vardı. 8 Şubat akşamı ekrana gelen Gönül İşleri 17. bölümün merkezinde Yılmaz’ın Muzaffere’e kuracağı “gönül işi” vardı denebilir. Gönül İşleri yeni bölümünde  Muzaffer'in Lale'ye diklenip Sevda ve Tibet'e arka çıkmasının ardından bizimkiler kendilerini hiç bilmedikleri bir durumda buldular çünkü evi gazeteciler sardı. Sevda'nın servet avcısı olup olmadığı konusu sadece gazetelerde değil, evde de tartışıldı! Tabii Lale hemen bir hamle yaparak durumu lehine çevirmeye çalıştı ama işler hiç de umduğu gibi gitmedi.

Sevda konusunda ne yapacağını bir türlü bilemeyen, üstüne üstlük duygularına söz geçiremeyen Bedir ise dizinin bu haftaki bölümünde hiç beklemediği bir anda ‘kader'le burun buruna geldi ve hayati bir soruyla karşı karşıya kaldı: Zorunlu bir evlilik mi yoksa kendisi de dahil olmak üzere herkesin hayatını tehlikeye atmak mı?

Servet ve Yılmaz bebeklerinin cinsiyetini öğrenebilecek durumdalar ama bu konuda da fikir ayrılğına düştüler. Servet öğrenmek istemedi, Yılmaz ise cinsiyeti ‘kapalı zarf' usulü aldı ve sakladı.

Bebeğin cinsiyeti meselesi dışında Yılmaz bu bölümde başka bir işle daha uğraştı. Muzaffer'in kendisiyle uğraşıp durmasından bıkan Yılmaz, onun başına bir ‘gönül işi' açmaya karar verdi. Nuri ile birlikte oturup gayet modern yollardan Muzaffer'e kısmet ayarladılar. Ancak aslında başlarına ne gibi bir iş aldıklarının farkında değillerdi.

Evdeki gergin havadan Servet ve Saadet de nasiplerini aldılar ve olmadık bir şey yüzünden işyerinde kavga ettiler. Saadet kavganın sonucunda artık kendi yoluna gitme kararı alıp Gönül İşleri'nden istifa etti. İstifanın akabinde de çabucak gerçek olamayacak kadar iyi bir iş buldu. Olanca saflığıyla yine kendini tehlikenin göbeğine attı.

 

İNTERNETTEN GÖNÜL İŞLERİ İZLEME KAYNAKLARI

Gönül İşleri dizisini 17. bölümünün TV yayını kaçırdıysanıza veya Yılmaz’ın Muzaffer’in başına bir gönül işi açtığı bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Gönül İşleri 17. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...