Güneşin Kızları 2. bölüm fragmanı: Haluk, Güneş’i şaşırtacak!

Güneşin Kızları dizisinde bu hafta Haluk şüpheleri üzeirne çekecek ve Güneş şok olacak! İşte Güneşin Kızları 2. bölümden detaylar...

Güneşin Kızları 2. bölüm fragmanı: Haluk, Güneş’i şaşırtacak!

Perşembe akşamlarının yeni dizisi Güneşin Kızları Kanal D’de 2. bölümü ile devam edecek. Yaz sezonun yeni yapımlarından olan Güneş Kızları dizisinin yeni bölümünde Nazlı, Haluk’tan şüphelenecek ve onu takip edecek ve daha sonra annesini de  peşinden sürekleyecek! Güneş’in bekleyen sürpriz nedir? İşte Güneşin Kızları 2. bölüm fragmanı ve özeti…

GÜNEŞİN KIZLARI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Haluk'un telefon konuşmasına kulak misafiri olan Nazlı, Haluk'dan şüphelenir ve onu takip etmeye karar verir. Savaş'ın hiçbir şeyden haberi olmamasına rağmen, Nazlı'nın zorlamalarıyla kendini olayların içinde bulur. Melisa'nın kayboluşundan ötürü Savaş'ı suçlayan Mert, Savaş'ın canını yakmaya karar verir. Mert'in hesaba katmadığı şey; Nazlı'nın da Savaş ile beraber Mert'in tuzağına çekildiğidir.

Ali, Selin'i arkadaşlarından uzak durması için uyarır. Selin, Ali'yi umursamaz. Doğum günü partisinde olanlara rağmen Selin'i Emre'yle yan yana gören Tuğçe, Selin'i iyiden iyiye düşmanı olarak beller. Ancak Selin ona yapılanları karşılıksız bırakmayacaktır. Önce Tuğçe'ye haddini bildiren Selin, Ali'yi de en hassas noktasından vurur.

Rana ve Sevilay, Güneş'e karşı güçlerini birleştirir. Sevilay'ın Haluk hakkındaki iddiaları Güneş'in kafasını karıştırır. Güneş için İstanbul'a alışmak sandığından da zor olacaktır. Bu esnada Nazlı'nın Haluk'u takibi Güneş'i Haluk'un teknesine çeker.

Loading...