Sözcü Plus Giriş

Güneşin Kızları son bölüm: Haluk’un bilgisayarındaki sır! (5. bölüm)

Güneşin Kızları son bölüm bir ilke sahne oldu ve Güneş, Haluk'tan kuşkulanmaya başladı. Ayrıca gençler Haluk'un bilgisayarında şok bir şeyle karşılaştılar.

Güncellenme: 08:30, 17/07/2015
Güneşin Kızları son bölüm: Haluk’un bilgisayarındaki sır! (5. bölüm)

Güneşin Kızları son bölüm kritik gelişmelere sahne oldu. 16 TEmmuz akşamı ekrana gelecen Güneşin Kızları son bölümde (5. bölüm) Sevilay’ın evinde bir saldırya maruz kalması herkesi şok etti. Ali’nin kafasında bir suçlu vardı veo kişi babasıydı. Ali bu salrıyı babasının tertiplediğini düşünüyor. Nitekim Güneş’in de içine bir kurt düştü ve Haluk’tan kuşkulanmaya başladı.

SELİN, ALİ’NİN YANINDA

Annesinin saldırıya uğraması Ali’yi derinden sarsmıştı ki Selin, Ali'nin bu zor günlerde yalnız bırakmadı. Tabii Ali, Selin'den kaçmaya çalıştı ama dutgularından kaçabildi mi? Ali’nin duygularını inkar etmekte giderek daha zorlanmaya başladı.

HALUK’UN BİLGİSAYARINDAKİ SIR NEDİR?

Güneşin Kızları dizisinin bu haftaki bölümünde Nazlı, Melisa'nın Savaş'a yazdığı mektubu okudu ve Melisa'nın mektuba bir mesaj gizlediğini anladı. Savaş, Melisa'ya ne olduğunu öğrenmek için harekete geçti ve bunun için Can ile Nazlı'dan yardım aldı. Üçlü gizlice Haluk'un bilgisayarına girmeyi başardılar ki orada karşılaştıkları şey onları şaşkına çevirdi.

Güneşin artık Haluk’tan kuşkulanmaya başladığı ve gençlerin Haluk’un bilgisayarında önemli bir şey buldukları bu kritik bölümü bilgisayarınızdan veya tabletinizden izlemek için buradan dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.