Güzel Köylü yeni bölümde Kaan ne işler çevirecek? (34. bölüm)

Kaan ve Kamuran arasında aşk söylentilerinin çıktığı Güzel Köylü 34. bölüm Star TV'de ekrana geldi. Güzel Köylü yeni bölümü internetten izleyebilirsiniz.

Güzel Köylü yeni bölümde Kaan ne işler çevirecek? (34. bölüm)

Güzel Köylü dizisinin yeni bölümün odağında Kaan vardı. Dün akşam ekrana gelen dizide Kaan, Gül ve Cemal’i takip etmek için Kamuran’dan yardım istediler ama bu sefer Kamuran ile arasında aşk dedikoduları çıktı. İşte Kaan’ın büyük bir sürprizle karşılaşacağı Güzel Köylü 34. bölümden detaylar ve diziyi internetten izleyecekler için full video bağlantısı…

Cemal’in Gül’le ilişkisinin devam ettiği şüphesi Sultanana ve Kaan’da yoğun bir şekilde devam ediyordu.  Kaan bunun için her şeyi göze aldı ve Kamuran’la işbirliği yaparak Gül ve Cemal’i takip etmeye karar verdi. Kamuran başta bunu kabul etmek istemedi ancak Kaan’ın yalvarması nedeniyle kabul etti. Kaan’ın Kamuran’a yalvarmalarını duyan Dudu bu yalvarmaları aşk yalvarmaları olduğunu düşününce  köydekilere olayı tümüyle farklı aktardı. Böylece köyde Kaan ile Kamuran arasında bir ilişki olduğu şüphesi yayıldı.  Kaan bütün bunlarla uğraşırken beklenmedik bir süprizle karşılaşacağından habersiz Gül ve Cemal’i takip etmeye devam etti.

Güzel Köylü 34. yeni bölümün TV yayınını kaçırdıysanız veya dizinin bu bölümünü bir kez daha seyretmek istiyorsanız ise aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Güzel Köylü 34. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...