Sözcü Plus Giriş

Hande vinçsiz çıkmadı

Hande Yener de vinç modasına uydu sahneye vinçle çıktı.

Güncellenme: 15:21, 25/05/2015
Hande vinçsiz çıkmadı

Hande Yener Alanya’da düzenlenen Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nde vinç modasına uydu. Yener, sahneye forklift tipi vinçle çıktı. Antalya'nın Alanya ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, önceki akşam Hande Yener konseriyle başladı. Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 15.kez belediye binasının arkasındaki konser alanında halka ücretsiz olarak  gerçekleştirilen festivale katılım yoğun oldu. 3 gün boyunca sürecek festivalde ilk olarak sahnede Hande Yener’ın DJ oğlu Çağın Kulaçoğlu yer aldı. Kulaçoğlu'nun DJ’lık performansıyla hareketlenen konser alanı Hande Yener’in sahneye çıkmasıyla tıklım tıklım doldu.

UÇTU UÇTU HANDE UÇTU

Kraliçe lakaplı şarkıcı Hande Yener, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gazetecilerin karşısına Hakan Akkaya imzalı kuş tüyü kanatlı elbiseyle çıkan Yener, sorulara içtenlikle yanıt verdi. Yoğun bir çalışma temposuna girdiğini belirten Yener, “Konserden konsere koşuyoruz. Bir ayda 20 konser ve önümüzdeki 7 günde de 7 konser var. Enerjim nasıl yetişecek diye düşünüyorum.” dedi. Hande Yener, muhabirlerin sorularını yanıtladığı sırada oğlu Çağın, konser alanındakileri eğlendirdi. Yener, oğluyla ilgili olarak “Gördüğünüz gibi gümbür gümbür eğlendiriyor. Anne oğul çalışıyoruz. Yatırım yapıyoruz.” diye konuştu.

“SELÜLİTLERİMİ SEVİYORUM”

Geçtiğimiz günlerde selülit haberleriyle gündeme gelen Hande Yener, bunun hatırlatılması üzerine “Ben heykel değilim. İnsanların gözleri önünde büyüyoruz, yaşlanacağız. Mutlaka bir takım deformasyonlar olacak. Önemli olan fit olmak, genç düşünmek ve tabii 15 yıl böyle performans yapabilmek. Bir taraftan zaman yaşlandırsa da bir taraftan genç kalıyorum. Selülitlerim varsa da onları da seviyorum.” dedi. Son günlerde kavgalı olduğu Demet Akalın'a zeytin dalı uzatan Hande Yener, muhabirlerin “Demet hanımla durumlar nedir?” sorusuna tek kelimeyle gülerek “Her gün kötü.” yanıtını verdi.

HANDE VİNÇ ÜSTÜNDE

Hande Yener, kendisi için özel olarak getirilen forklift tipi vinçin üzerinde sahneye çıktı. Havai fişek gösterisi eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılanan Hande Yener'i binlerce kişi izledi. Eski ve yeni şarkılarından oluşan bir repertuvar yapan müziğin kraliçesi, iki saat boyunca Alanyalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Festivali düzenleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Yener' e çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti.