Sözcü Plus Giriş

Hazal Kaya kızdı: “Tanga değil…”

Hazal: En Güzel Hikayem dizisinin başrol oyuncusu Hazal Kaya, reytingler düşünce tanga giydi iddialarıan sert cevap verdi.

Güncellenme: 10:44, 18/05/2015
Hazal Kaya kızdı: “Tanga değil…”

TV8’de yayımlanan Maral: En Güzel Hikayem dizisinin başrol oyuncusu Hazal Kaya’nın dizide giydiği bir giysi magazin gündemine bomba gibi düştü. Özellikle bir elbise de Hazal Kaya’nın tanga giydiğinin gözüktüğü iddia edildi. Maral: En Güzel Hikayem son bölümde dekolte kıyafetler tercih edilmesi sosyal medyada çokça konuşuldu. Reyting için böyle bir şey yapıldığı eleştirisi getirildi.

“TANGA DEĞİL FERMUAR”

Hazal Kaya, bu tepkiler üzerine son bölümde giydiği elbiseyi sosyal medya adresinden paylaşıp şunları yazdı: Giydiğim elbise budur. Dün çıkan ‘Hazal açıldı reyting fırladı’ başlıklı asılsız ‘haber’e cevaben bu açıklamayı yapmak zorunda kalmak çok üzücü.

Elbisenin fermuarını tanga zanneden ve bunu aşağılayıcı bir habere dönüştüren bu zihniyete karşı sette mesleğimi icra ederken, kostüm seçimi konusunda tedirginlik yaşamak da kanıksamam beklenen bir tür şiddettir, reddediyorum. 100’den fazla çalışma arkadaşımın emeğinin geçtiği bir bölümün başarısını benim dekolteme bağlamak ayrıca emeğe saygısızlıktır.