Sözcü Plus Giriş
GALERİ “Her teklife açığım” 5 Mayıs 2015 08:05
1 Chloe Lougnan, Ece Gürsel, Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşenur Balcı gibi isimlerin katıldığı İlkbahar - Yaz defilesi önceki gün yoğun bir kalabalık eşliğinde Gebze Center’da yapıldı.
2 Aşırı kalabalık nedeniyle Çevik Kuvvet’inde podyumun ön kısmında hazır bulunduğu defilede Chloe Loughnan ve Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşenur Balcı oldukça alkış aldı. Ece Gürsel’de defile arasında DMC etiketiyle piyasaya çıkardığı yeni şarkısı ‘Aptal Olma’yı ilk kez okudu.
3 Ayşenur Balcı’nın sutyen giymeden transparan gömlekle podyuma yürümesi tüm gözleri üzerinde topladı. Daha sonra giydiği derin yırtmaçlı elbisesiyle de uzun süre alkış aldı.
4 Serhat Türkkan’ın defilenin koreografisiyle ilgili Chloe Loughnan’la kuliste uzun süre toplantı yapması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü modeller Gebze Center’da ki defile sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladılar…
5 ‘Türkiye’deki defileler çok profesyonel. Bu yüzden çok seviyorum. Serdar defileye gideceğim zaman kıskanmıyor. Sonuçta o benim eşim ve beni biliyor.
6 O da çalışıyor. Defilelere mutlaka devam edeceğim ama oyunculuk konusunda her teklife açığım.
7 Ayşenur Balcı, ‘Profesyonel olarak ilk kez podyuma çıktım. Bu yarışmanın bana kattığı şey, herkesin bana bakış açısı değişti. Çocuklar, abiler, teyzeler herkes beni sevmeye başladı. Dj’liğe başladım.
8 Haftada 3 il geziyorum. Modellik yapıyorum. Yakında da bir single çıkartacağım! Bir de diziyle görüşüyoruz ama şu anda eğitim almam gerekiyor.
9 Ece Gürsel Yeni şarkısıyla ilgili gelen sorular üzerine; ‘Sonunda başardık herhalde. Müzik yolu çok meşakkatli. Bu tarzla kendimi buldum. Bazen kasmamak lazımmış. Oluruna bırakmak gerekiyormuş’ dedi.
10 Alternatif rock kulvarında umduğunuzu bulamadınız diyebilir miyiz sorusu karşısında şok olan Gürsel; ‘Önemli olan şarkı söyleyebilmek, o da bende olduğu için her tarzı yorumlayabilirim. İlerde bambaşka isimlerle gruplarla düet yapabilirim’ şeklinde yanıt verdi.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40