Sözcü Plus Giriş
GALERİ Hira’nın tedavisi başladı 9 Şubat 2015 08:09
1 Pop müziğin güçlü sesi Demet Akalın, Bostancı Gösteri Merkezi’nde müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı. SOZCU / Mustafa DERYAHAN
2 Eski ve yeni parçalardan güçlü bir repertuar hazırlayan Akalın dans gösterileri ve sahne şovu ile de dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
3 Havaya konfeti ve balon atarak Gösteri Merkezi’nin kurallarını hiçe sayan Akalın “ benim için istisna yaptılar “ diyerek teşekkürlerini iletti.
4 Sahne dekoru ve kostüm teması olarak şekeri tercih eden popçu, sahneden de seyircilere şeker attı.
5 Dinlemeye gelen bir grup öğrencinin de “ Demet Abla sen benim karne hediyemsin “ yazılı pankart açtığı görüldü.
6 Eğlenceli geçen konserde de yer yer boşlukların olduğu dikkatlerden kaçmadı.
7 Demet Akalın’ı yalnız bırakmayan eşi Okan Kurt ise konseri seyircilerin arasından izleyerek her şarkısının sonunda ayakta alkışladı.
8 Eşi Okan Kurt’u aralarında gören seyirciler ise sık sık rahatsız ederek fotoğraf çektirmeleri Okan Kurt’un Demet Akalın’dan daha popüler olmaya başladığını gösterdi.
9 Konser öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Demet Akalın son günlerde çıkan kızı Hira’nın sağlık haberlerine açıklık getirdi.
10 Basında yer alan tümör haberlerinin doğru olduğunu ve kızı Hira’da iyi huylu bir tümörün çıktığını söyleyen Akalın tedaviye de başladıklarını altını çizdi.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21