Sözcü Plus Giriş

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, 53 yaşına bastı. Avşar kızı, geçen hafta kutlamasını planladığı doğum günü partisini, Ankara'da yaşanan terör saldırısı nedeniyle bir hafta ertelemişti. Ünlü sanatçı, gecikmeli  53. yaş günü kutlamasını önceki gün Etiler Da Mario adlı restoranda gerçekleştirdi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Doğum günü kutlamasına Avşar'ın ailesi ve ekip çalışanları katıldı.  Yaklaşık 5 saat süren kutlama sonrası mekandan ayrılan Hülya Avşar'ın oldukça keyifli olduğu gözlendi. Ünlü sanatçını kızı Zehra Çilingiroğlu, kutlamadan erken ayrıldı. Mekan çıkışı neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Avşar kızı, her zaman olduğu gibi eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na takıldı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

“GEL ATAYIM SENİ EVE”

5 Saat süren yemek sonrası mekandan çıkarken eski eşinin peşinden gelmediğini fark eden Avşar, “Neredesin la Kaya” diye seslenerek kapıdaki görevlileri ve muhabirleri güldürdü. Ardından bir TV'nin mikrofonunu eline alıp “Bir İhtimal Daha Var”ı okuyan Avşar, asıl espriyi Çilingiroğlu kapıda görününce patlattı: “Gel atayım seni eve, gel be gel, çekinme hadi!