Sözcü Plus Giriş

İlişki Durumu Karışık 3. bölüm: Balayı bitiyor didişme bitmiyor

Ayşegül'ün kitabını bastırmaya çalıştığı ama hiç de iyi yorumlar almadığı İlişki Durumu Karışık 3. bölüm Google 'da trend oldu.

Güncellenme: 07:51, 20/07/2015
İlişki Durumu Karışık 3. bölüm: Balayı bitiyor didişme bitmiyor

İlişki Durumu Karışık 3. bölüm 17 Temmuz akşamı izleyicileri ekran başına topladı ve ertesi gün Google’da en çok aratılan şeylerden biri oldu. Dizinin yeni bölümünde Ayşegül ve Can balayından döndüler ve boşanmalarını bekleyenlerin aksine evcilik oyununu sürdürdüler. Tabii sürekli atışmaktan, birbirlerine laf sokmaktan geri durmadılar.İlişki Durumu 3. bölümde Ayşegül romanını bastırmanın peşine düştü ama hiç de iyi yorumlar almadı. Peki Ayşegül kitabıyla ilgili kötü yorumlara nasıl tepki verecek?

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 3. BÖLÜM ÖZETİ

Balayından dönen Ayşegül ve Can dışarıda karı-koca, evde çalışan-patron rolüne geri dönerler. Basına ve Can'ın ailesine karşı bu evcilik oyununu sürdürürken kendi aralarında her fırsatta didişmekten geri kalmazlar. Can'ın annesi Mediha gelinine bir türlü ısınamaz ve Ayşegül'ün açıklarını aramaya devam eder. Ayşegül ise romanını bastırmanın derdindedir ve sonunda bir yayıneviyle görüşmeye gider. Bu sırada Murat'ın da Ayşegül'e sürpriz bir teklifi vardır. Tüm bunlar yaşanırken Can da Elif'le arasını düzeltip buzları eritmeye çalışmaktadır.

Ayşegül ile Can’ınbalayından dönüp evlilik oyunlarını sürdürdükleri İlişki Durumu Karışık 3. bölümü bilgisayarınızdan veya tabletinizden izlemek isterseniz buradan 3. bölümün full videosuna erişebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:14:54,