Sözcü Plus Giriş

İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı: Yalın’dan Defne’ye öpücük (16. bölüm)

İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı yayımlandı ve Defne ile Yalın’ın arasının düzeleceği ortaya çıktı. Tıkla İnadına Aşk 16. Bölüm fragmanı izle…

Güncellenme: 14:34, 09/10/2015
İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı: Yalın’dan Defne’ye öpücük (16. bölüm)

Popüler komedi aşk dizisi İnadına Aşk, Fox TV’de izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Son bölüm sonrası önümüzdeki İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. 15 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek 16. bölümün fragmanına bakılırsa önümüzdeki hafta Yalın ile Defne arasında oldukça romantik anlar yaşanacak ki Yalın'ın bu yakınlığı Defne'yi epey şaşırtacak!

Abisine rağmen Defne Yalın ile yakınlaşmaya devam ederken Toprak kendini Leyla'ya affettirecek. Bakalım Toprak, Defne'nin “tam olarak” Yalın'dan ayrılmamasına nasıl tepki verecek. İnadına Aşk yeni bölüm fragmanında Defne, Yalın, Toprak ve Leyla'dan görüntüler olsa da Yeşim ile Çınar ve Ezgi ile Deniz cephesinde neler olacağına dair bir ipucu yok.

Foto: İnadına Aşk 16. bölüm fragmanından bir kare

İnadına Aşk 14. bölümde neler olmuştu?

Habibe'nin Çınar'a kaçtığını sosyal medyadan öğrenen Yeşim, Barutçu Apartmanı’nı basar. Çınar Yeşim'i sorun olmadığına ikna etse de boş durmayan Habibe Yeşim'i çileden çıkartır. Sonunda prensesin içinden bir canavar çıkar ve Yeşim Habibe'yi yaka paça kapı dışarı eder. Habibe ise bu olayın intikamını Yeşim'den çok fena alacaktır. Yalın’la ilişkisini bitiren Defne, çektiği acıya daha fazla dayanamayarak bu sefer yazılı bir istifa ile Yalın'ın karşısına çıkar. İki aşık çok fena dağılırlar. Ama Çınar’ın kızkardeşiyle yaptığı feci gaza getirici konuşma, Defne’nin çok sürpriz bir karar almasına ve uygulamaya geçmesine neden olacaktır. Ezgi ve Deniz’in ilişkisi ise son derece umut verici bir şekilde başlar. Ancak arkadaşlarının yaşadıkları sorunlar, bizimkilerin başbaşa kalmasına bir türlü izin vermez. Leyla ise bir yandan Satır Celal yüzünden Toprak için endişelenirken, bir yandan Toprak’ın alışılmadık davranışları yüzünden ateşlere sürüklenir. Acaba Toprak, eski karısıyla flört etmeye mi başlamıştır?

Yayınlanma Tarihi:11:58,