Sözcü Plus Giriş
GALERİ Instagram'ın Türk güzeli 7 Mart 2015 06:36
1 Türk fotomodel Elif Çelik, dünyaca ünlü erkek dergisine kapak olarak Avrupa’nın dikkatini çekmeyi başardı.
2 Yaklaşık bir sene önce bir röportajında “Bir Türk kızı Playboy’a kapak olacaksa o benim” diyerek iddialı konuşan fotomodel Elif Çelik dediğini yaptı ve Playboy’un Slovakya edisyonunun Mart ayı Playmate’i olarak tüm dikkatleri üzerine çekti.
3 Slovakya’nın başkenti Bratislava’da düzenlenen Playmate partisine de katılan Elif Çelik ülkenin en çok konuşulan kadını haline geldi.
4 Fotomodelliği yurtdışında devam eden Elif Çelik, Playboy kızı olmasıyla ilgili sorulara, “Slovaklar Türk olduğum ve fazlasıyla vahşi göründüğüm için beni kapak yapmak istediler. Hedefim ve rüyamdı Playmate olmak. Bunu Avrupa’da gerçekleştirdim, hedefim Amerika’da Playmate olmak” şeklinde yanıt verdi.
5 Manken, model ve çiçeği burnunda bir oyuncu olan Elif Çelik, hem mesleki başarıları hem de seksepalitesiyle son dönemlerde adından bir hayli sıkça bahsedilen isimler arasında...
6 Verdiği pozlarla yürekleri hoplatan oyuncunun mistik havası görenleri heyecanlandırıyor.
7 15 aralık 1988 tarihinde Diyarbakır'da doğan seksi model; hayata, aşka, sekse, sanata dair tüm yaşanmışlıklarını, gizemlerini ve stratejilerini, içtenlikle ve çekinmeden samimice şu sözcüklerle ifade ediyor.
8 Sanata olan ilgim küçük yaşlarda başladı ve 4 yaşında bale eğitimi almaya başladım. Sonra İstanbul'a taşındık.
9 16 yaşına kadar bale yaptım, ondan sonra arkadaşlarım vücudumun çok güzel ve seksi olduğunu söylüyorlardı, ısrarları üzerine mankenliğe soyundum ve okulumu bitirdikten sonra bir süre sonra İngilizce eğitimi için Miami'ye gittim.
10 Orada hem çalışmaya hem de fotomodelliğe başladım. Bir kaç fotografçıya çıplak pozlar verdim.
11 Dergilerinde kullanmak için çektikleri fotoğraflarda kendimi tamamen seks kadını olarak görüyordum
12 Kanımın son damlasına kadar kadınım, yatakta seks yapmayı sevmeyenlerdenim...
13 Ben maceracı sekslerden yanayım. Özel hayatıma gelince; hayatımda şu an kimse yok ve ben yay burcuyum.
14 Özgürlüğüme düşkün olduğum için ilişkilerim hep flört bazında. Hayatıma kolay kolay bir erkek giremez, eğer ki girmişse de çıkması çok zor olur.
15 Dediğim gibi tabiki de hedeflerim var ve oyuncu olmak istiyorum. Türkiye'de bazı projelerde de yer aldım. En son "Erkekler" filminde kısa bir rolüm vardı ama çok keyifliydi ve çok eğlenmiştim.
16 Çekimler sırasında Fikret Kuşkan ile olan yatak sahnemizde çok gülmüştük. Eğleceliydi, gülmeyi insanları eğlendirmeyi çok seviyorum.
17 Sekste de öyleyimdir. Tutkulu ve ateşli olduğumu söylerdi flörtlerim. Nedendir bilmem eski sevgililerim tarafından hep aranılan kadın oldum. Sebebi acaba ateşli tutkulu seks mi bilemiyorum, ama geride bıraktıklarım beni asla unutamadı, unutamayacaklar da."
18 Elif cinsel kimliğine dair yaptığı açıklamalarla da sıra dışı ve aykırı halini gözler önüne sermekten kaçınmıyor ve şöyle diyor: Lezbiyen değil biseksüelim ve her iki cinsiyetle de cinsellik yaşadım. Bunu itiraf etmekten de çekinmiyorum.
19 Yakışıklı bir erkek ya da güzel bir kadın. Her ikisine de varım" diyen güzel fotomodel kadınlarla çıktığında dominant bir karaktere bürünmekten haz aldığını da sözlerine ekliyor.
20 İşte Elif Çelik'in diğer görüntüleri...
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57