Sözcü Plus Giriş

İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elendi? 8 Mayıs Cuma

İşte Benim Stilim'de bu hafta kim elendi belli oldu. Tartışmalı sahneleriyle İşte Benim Stilim eleme gecesi sonuçları ve İşte Benim Stilim'de elenen isim?

Güncellenme: 09:30, 11/05/2015
İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elendi? 8 Mayıs Cuma

İşte Benim Stilim’de eleme gecesinde bir yarışmacı daha yarışmaya veda etti. İşte Benim Stilim’de kim elendi sorusu yayınlanan bölüm ile cevabını buldu. İşte Benim Stilim eleme gecesi konuk jürisi Işın Karaca, gecenin konsepti ise “Unutulmaz Sanatçılar” idi. İşte Benim Stilim’e bu hafta veda eden yarışmacı kim oldu?

İşte Benim Stilim, 8 Mayıs Cuma günü TV 8 ekranlarına eleme gecesi ile geldi. İşte Benim Stilim’de Işın Karaca, şarkılarıyla yarışmaya renk katarken İvana Sert yaptığı Lyric Wawe Effect dansı ile izleyenleri büyüledi. İşte Benim Stilim’de eleme gecesi tartışmalı sahnelere neden oldu. İşte Benim Stilim’de elenen Tümay Tali’nin kimse ile vedalaşmaması ise herkesi şok etti.

İŞTE BENİM STİLİM’DE ELEME ANI

İŞTE BENİM STİLİM’DE ELEŞTİRİLERİN ODAĞI TÜMAY OLDU

İşte Benim Stilim’de tartışma ve eleştirilerin ardından Tümay, jüriden de tepki topladı. Tümay, Ivana Sert’ten 3, Uğurkan Erez’den 4, Nurella’dan 4, Işın Karaca’dan 4 ve Kemal Doğulu’dan 3 olmak üzere toplam 18 puan aldı.

İşte Benim Stilim eleme gecesinin finalinde jüriden en az puanı alan isim Şilan Makal oldu. Şilan ile beraber jürinin karşısına geçen isim ise tüm diğer yarışmacıların adını verdiği Tümay’dı..

 İŞTE BENİM STİLİM’DE BU HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüri karar anında Tümay’ı eleştirmeye devam etti ve konuk jüri Işın Karaca dahil hepsi Tümay’ın adını verdi.

İşte Benim Stilim’den elenen Tümay yarışmacılardan hiç birine veda etmedi. Stüdyodan ayrıldığı sırada sadece Öykü Serter ve Uğurkan Erez ile vedalaşan Tümay Tali “Yarışmada sadece ikinizi sevdim” diyerek diğer İşte Benim Stilim jüri üyelerini ve yarışmacıları şok etti.

Yayınlanma Tarihi:10:14,