Sözcü Plus Giriş

İşte Benim Stilim’e veda eden isim 15 Mayıs Cuma akşamı belli oldu

İşte Benim Stilim'e bu hafta veda eden isim belli oldu. Konuk jüri olarak Sinan Engin'in katıldığı İşte Benim Stilim'de bu hafta Cerem Gündüz elendi.

Güncellenme: 09:25, 16/05/2015
İşte Benim Stilim’e veda eden isim 15 Mayıs Cuma akşamı belli oldu

İşte Benim Stilim’de dün akşam eleme heyecanı vardı. 15 Mayıs Cuma akşamı TV8’de ekranlara gelen İşte Benim Stilim’e veda eden isim belli oldu. İşte Benim Stilim eleme gecesi konuk jürisi Sinan Engin olurken Grup Vitamin yıllar sonra çıkardıkları yeni albümlerinden şarkılarıyla herkesi coşturmayı bildiler. İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elendi?

İşte Benim Stilim eleme gecesinde bu hafta kim elendi sorusu cevabını gecenin ilerleyen saatlerinde buldu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde gecenin en stil yarışmacısı Gülşah olurken İşte Benim Sitilim jürisinden en düşük puanı alan ise Cerem Gündüz oldu. İşte Benim Stilim yarışmacıları elenmek üzere Didem Ezgi Akın ‘in adını verdiler. İşte Benim Stilim’de bu hafta veda edecek iki isim Cerem Gündüz ve Didem Ezgi Akın oldu. Jüri oylaması sonucu Cerem Gündüz bu haftaki elenen isim oldu. Sinan Engin, haftanın konseptine uygun giyinmeye çalışan yarışmacılara yorumlar yaparken, Grup Vitamin seslendirdiği şarkılar ile programa renk kattı.

Ekranların en sevilen ve rakipsiz moda, stil ve tarz programı İşte Benim Stilim’de bu haftanın teması “Gelin olmuş gidiyorsun” olurken gecenin sürpriz jüri konuğu ise spor yorumlarıyla dikkat çeken Sinan Engin oldu. Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter'le İşte Benim Stilim'e bu haftaki elenen isim açıklandı. İşte Benim Stilim eleme gecesinde konuk jüri Sinan Engin kimin elenmesi için oy verdi? İşte Benim Stilim jürileri oylarını kimden yana kullandılar?

İŞTE BENİM STİLİM’DE HANGİ JÜRİ KİME OY VERDİ?

Sinan Engin Didem elensin dedi.
Kemal Doğulu Cerem elensin dedi
Uğurkan Erez Didem elensin dedi
İvana Sert Cerem elensin dedi.
Nur Yerlitaş ‘ın vereceği oy İşte Benim Stilim’de bu hafta elenen ismi belirledi. Nur Yerlitaş, Cerem Gündüz elensin dedi ve İşte Benim Stilim’de yarışmaya veda eden isim belli oldu.

SİNEM UMAŞ’IN EVLİLİK TEKLİFİ ALMA UĞRAŞLARI

İşte Benim Stilim ‘de gecenin dikkat çeken gelinlik gösterisi Sinem Umaş ‘ın gelinlikle yaptığı şov oldu. Futbolcu sevgilisinden bir türlü evlilik teklifi alamayan Sinem Umaş tüm umudunu bu geceye bağlamıştı. Sevgilisinin gelinlikle İşte Benim Stilim eleme gecesinde önünde diz çöküp evlilik teklif etmesini bekliyordu. Ancak Sinem Umaş’ın evlilik teklifi hayali gerçekleşmedi.