Sözcü Plus Giriş

İşte Ela bebek

Ünlü sunucu Meral Kaplan 2 aylık olan kızı Ela'ya önceki gün 'Baby Shower' partisi düzenledi.

Güncellenme: 10:05, 19/05/2015
İşte Ela bebek

Ailesi ve yakın dostlarının katıldığı partide kızı Ela’nın yüzünü ilk kez gösteren Kaplan, ” Nazardan korktuk. Kızımın kırkının dolmasını bekledik” dedi.  Ortaköy Pıquefamilyclub’de gerçekleşen ‘Baby Shower’ partisine ünlü manken Seçkin Piriler de gelerek yakın dostu Kaplan’ı yalnız bırakmadı. Eğlenceli geçen parti sonunda Meral Kaplan ve Erhan Kanioğlu çifti, kızları Ela için hazırlanan pastayı keserek konuklara ikram etiler.

ELA BENİ ÇOK DUYGUSALLAŞTIRDI

Kızları Ela’ya ‘Baby Shower’ partisi düzenleyen Meral Kaplan ve Erhan Kanioğlu çiftinin heyecanları basın mensupları ile paylaştılar. Yorgun olduklarını dile getiren çift, bu yorgunluk tatlı yorgunluk dediler. Kaplan “ Erhan beyi yormamaya çalışıyoruz. Onun işleri biraz yoğun ben daha çok ilgilenmeye çalışıyorum “ diyen Kaplan annelik duygusunu da çok farklı bir duygu olduğuna değindi. Ben şimdiye kadar hiç ağlayamazdım gözümden yaş gelmezdi ama şimdi en ufak bir şeye bile ağlıyorum beni çok duygusallaştırdı” açıklamasını yaptı. ‘İkinci bir çocuk düşünür müsünüz?' sorularına Kanioğlu'nun görmüyor musunuz karnını bir tane daha geliyor demesi herkesi güldürdü. Şimdiye kadar iki kilo verdim toplamda 20 kilo almıştım geriye kaldı 18 kilo diyen Kaplan sıkı bir diyet ve spor programı da uyguladığının altını çizdi.

SEÇKİN'DEN İKİNCİ ÇOCUK TAVSİYESİ

Ela bebeğin baby shower partisine katılan Seçkin Piriler de “ arkadaşım anne oldu ve onu yalnız bırakamazdım “ sözlerinin ardından röportajına başladı. Uzun zamandır çok iyi dostuz diyen Piriler, Kaplan'a tavsiyelerde de bulunduğunu ama önemli olanın yaşayarak görmesi gerektiğini ifade etti. Şimdiye kadar ki en önemli tavsiyem de hemen 2. Çocuklarını yapmaları oldu.